Polvo de hornear Delecta

| Wartości odżywcze (%) | na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 466 kJ / 110 kcal |
| Tłuszcz | 0,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 22 g |
| w tym cukry | 0,2 g |
| Białko | 3,7 g |
| Sól | 41 g |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 7 ocen.
precio: 1,13 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dr._Oetker_de_polvo_para_hornear/19040.htmlregulator kwasowości: difosforan disodowy E 450(i), substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu E 500 (ii), mąka pszenna
precio: 1,29 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Polvo_para_hornear_achicoria/112359.htmlprecio: 1,55 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Amylon_Polvo_de_hornear_sin_gluten_libre_de_BIO_bezglutenowy_BIO/54044.htmlprecio: 2,11 zł
PLN https://es.dodomku.pl/El_Dr._Oetker._Pan_de_masa_fermentada_de_centeno/72788.htmlskrobia z tapioki*, substancja spulchniająca: węglan sodu; regulator kwasowości: winiany potasu (22,8%), sproszkowany sok z cytryny*, substancja zagęszczająca: guma guar* (*ce(...)
precio: 5,65 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Biovegan_Levadura_en_polvo_sin_gluten_3x17g_BIO_bezglutenowy_3x17g_BIO/84860.htmlsubstancje spulchniające (winiany potasu, węglany sodu), skrobia kukurydziana*, olej rzepakowy*. (*certyfikowany składnik ekologiczny).
precio: 1,47 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Polvo_de_hornear_Bio_Planet_BIO/100024.html2027-03-03
precio: 1,22 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Azcar_de_vainilla_delecta/27144.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 5 %, skrobia, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu)(...)
precio: 8,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/un_gran_pastel_de_hoja_con_sabor_chocoloate_o_smaku_czekoladowym/29290.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, skrobia ziemniaczana, mąka pszenna tortowa, proszek jogurtowy 4,5 % (mleko odtłuszczone, serwatka (z mleka), kultury bakterii jogurtowyc(...)
precio: 8,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/una_gran_Yogur_torta_de_la_hoja_jogurtowe/29291.htmlprecio: 6 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Kujawianka_sustituto_del_caf/31875.htmlmąka pszenna, cukier, drożdże piekarskie w proszku 3 %, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mlekowym, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczow(...)
precio: 9,19 zł
PLN https://es.dodomku.pl/un_gran_pastel_de_hoja_de_levadura_drozdzowe/31968.htmlmąką pszenna, cukier, mleko odtłuszczone w proszku, mąka żytnia, cykoria prażona, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: węglany sodu, difosforany), przyprawy 1,3 % ((...)
precio: 8,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/gran_hoja_de_pan_de_jengibre/33599.htmlcukier, syrop glukozowy, olej palmowy, skrobia modyfikowana ziemniaczana, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym, białka mleka, aromaty
precio: 2,23 zł
PLN https://es.dodomku.pl/bola_de_nieve_en_polvo_postre_original._w_proszku/33834.htmlCiasto: mąka pszenna, cukier, glukoza, mąka ryżowa, skrobia pszenna, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu, fosforany wapnia), aromaty, sub(...)
precio: 8,34 zł
PLN https://es.dodomku.pl/magdalenas_rellenas_con_copos_de_chocolate_platkami_czekolady/34001.html2027-02-28






Carrito de compras