Azúcar de vainilla delecta

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1691 kJ / 398 kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| węglowodany | 99 g |
| w tym cukry | 99 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 5 ocen.
- Marek , 2024-02-06 17:18:41Ok.
precio: 0,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Azcar_de_vainilla_Dr._Oetker/26677.htmlprecio: 1 zł
PLN https://es.dodomku.pl/azcar_de_vainilla/29682.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Azcar_de_vainilla_Amylon_BIO_bezglutenowy_BIO/40007.htmlcukier, 4,3 % mielone laski wanilii (w tym 0,2 % mielone laski wanilii bourbon), 2,6 % ekstrakt wanilii
precio: 3,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dr.Oetker_azcar_con_vainilla_Bourbon_de_Madagascar_con_granos_de_vainilla_Bourbon_z_Madagaskaru_z_ziarenkami_wanilii/57810.htmlprecio: 9,19 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Azcar_de_vainilla_sin_gluten_Biovegan_4x8g_BIO_bezglutenowy_4x8g_BIO/58576.html2029-01-31
precio: 2,16 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Azcar_de_vainilla_Amylon_BIO_bezglutenowy_BIO/82658.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 5 %, skrobia, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu)(...)
precio: 8,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/un_gran_pastel_de_hoja_con_sabor_chocoloate_o_smaku_czekoladowym/29290.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, skrobia ziemniaczana, mąka pszenna tortowa, proszek jogurtowy 4,5 % (mleko odtłuszczone, serwatka (z mleka), kultury bakterii jogurtowyc(...)
precio: 8,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/una_gran_Yogur_torta_de_la_hoja_jogurtowe/29291.htmlprecio: 6 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Kujawianka_sustituto_del_caf/31875.htmlmąka pszenna, cukier, drożdże piekarskie w proszku 3 %, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mlekowym, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczow(...)
precio: 9,19 zł
PLN https://es.dodomku.pl/un_gran_pastel_de_hoja_de_levadura_drozdzowe/31968.htmlmąką pszenna, cukier, mleko odtłuszczone w proszku, mąka żytnia, cykoria prażona, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: węglany sodu, difosforany), przyprawy 1,3 % ((...)
precio: 8,81 zł
PLN https://es.dodomku.pl/gran_hoja_de_pan_de_jengibre/33599.htmlcukier, syrop glukozowy, olej palmowy, skrobia modyfikowana ziemniaczana, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym, białka mleka, aromaty
precio: 2,23 zł
PLN https://es.dodomku.pl/bola_de_nieve_en_polvo_postre_original._w_proszku/33834.htmlCiasto: mąka pszenna, cukier, glukoza, mąka ryżowa, skrobia pszenna, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu, fosforany wapnia), aromaty, sub(...)
precio: 8,34 zł
PLN https://es.dodomku.pl/magdalenas_rellenas_con_copos_de_chocolate_platkami_czekolady/34001.html2027-02-28
precio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Kujawianka_caf_de_achicoria/36729.html2026-11-30






Carrito de compras