Dawtona tomate

Dawtona
55
bardzo dobry produktDawtona tomate
45Dawtona tomate
Ten koncentrat powstał z 5 pomidorów.
Dawtona tomateDawtona tomate
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-08-10

pojemność

cena za kilogram

34,88 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713001245

5901713001245

precio: 2,79 zł

2.79 PLN 2028-08-10 NewCondition
Dawtona Dawtona tomate Dawtona Dawtona tomate
80 g
34,50zł/kg

precio: 2,76 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2028-05-08
Zawartość ekstraktu: 28-30 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna449 kJ / 106 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany19 g
w tym cukry16 g
Błonnik3,9 g
Białko4,3 g
Sól0,05 g

Ten koncentrat powstał z 5 pomidorów.
marca:Dawtona
Sobre la marca:Dawtona Rodzinna firma
Nombre del producto regulado legalmente:Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:Dawtona Sp. z o.o. ul. Bieniewicka 52 05-870 Błonie
Dirección de devolución:Dawtona Sp. z o.o. ul. Bieniewicka 52 05-870 Błonie
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Jola , 2018-02-26 11:58:37bardzo dobry produkt



Jamar Pasta de tomate jamar Jamar Pasta de tomate jamar
80 g
37,38zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad
2028-01-31
Rolnik concentrado de tomate Rolnik concentrado de tomate
200 g
21,60zł/kg

precio: 4,32 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2028-08-27
Włocławek Pasta de tomates Włocławek Pasta de tomates
Wloclawek 30% 190 g
27,11zł/kg

precio: 5,15 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-05-30
Alce Nero Concentrado de Tomate Alce Nero Concentrado de Tomate
Alce Nero 28% BIO 130 g
82,38zł/kg

precio: 10,71 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-10-14
Bio Food Concentrado de tomate Bio Bio Food Concentrado de tomate Bio
Food 30% 200 g
66,45zł/kg

precio: 13,29 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-28
Jamar Pasta de tomate jamar Jamar Pasta de tomate jamar
180 g
20,50zł/kg

precio: 3,69 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2028-05-31
Rolnik Rolnik Koncentrat Rolnik Rolnik Koncentrat
pomidorowy 190 ml
16,84zł/l

precio: 3,20 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2028-05-21
Krakus concentrado de sopa de Krakus concentrado de sopa de
remolacha roja 300 ml
24,67zł/l

precio: 7,40 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-10-30
Dawtona chips de remolacha Dawtona chips de remolacha
510 g
11,51zł/kg

precio: 5,87 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-03-17
Dawtona maíz dulce en conserva Dawtona maíz dulce en conserva
400 g
13,00zł/kg

precio: 5,20 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-10-08
Dawtona frijoles rojos enlatados Dawtona frijoles rojos enlatados
400 g
13,65zł/kg

precio: 5,46 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2029-05-04
Dawtona rodajas de tomate en lata Dawtona rodajas de tomate en lata
400 g
13,05zł/kg

precio: 5,22 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-10-04
Dawtona tomates enteros en Dawtona tomates enteros en
conserva 400 g
13,70zł/kg

precio: 5,48 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-09-24
Dawtona alubias blancas Dawtona alubias blancas
400 g
13,68zł/kg

precio: 5,47 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2029-03-20
Dawtona mousse de tomate Dawtona mousse de tomate
500 g
11,04zł/kg

precio: 5,52 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-08-28
Dawtona Guisantes Dow TONO Dawtona Guisantes Dow TONO
enlatados 400 g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-07-23
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5