Wszystkie przetwory Dawtony to bogactwo dojrzałych warzyw i owoców oraz dobranych przypraw aromatyczno-smakowych i ziół połączonych według tradycyjnych, sprawdzonych receptur, tworzacych niepowtarzalne kompozycje smakowe i zapachowe. Dzieki zastosowaniu starannie dobranej mieszanki naturalnych, wysokiej jakości składników, innowacyjności przetwórczej, nowoczesnej kultury zarządczej,oraz umiejętność trafienia w gusta licznych konsumentów Dawtona ciągle się rozwija. Cały wachlarz produktów, które posiada w swym asortymencie Dawtona jest ceniony za ich wysoką, sprawdzoną jakość, naturalność i doskonały smak. Produkty Dawtona możesz kupić w naszym sklepie internetowym z bezpłatną dostawą na jutro!

 
skip
5901713021748 5901713021748 Dawtona
Dawtona Dawtona Sos meksykański Dawtona Dawtona Sos meksykański
i z fasolą 520 g
13,44zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2028-04-27
5901713021724 5901713021724 Dawtona
PRECIO REDUCIDO -3%
Dawtona Dawtona Sos pomidorowy Dawtona Dawtona Sos pomidorowy
z ostry 520 g
14,12zł/kg

precio: 7,34 zł

PLN
1
4
Dawtona Dawtona Sos pomidorowy
2 5
2 1 Dawtona Dawtona Sos pomidorowy
fecha de caducidad 2027-02-10
5901713021700 5901713021700 Dawtona
Dawtona Dawtona Sos pomidorowy Dawtona Dawtona Sos pomidorowy
ze 520 g
13,44zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
2
Dawtona Dawtona Sos pomidorowy
3 5
3 1 Dawtona Dawtona Sos pomidorowy
fecha de caducidad 2028-05-21
5901713021717 5901713021717 Dawtona
Dawtona Dawtona Sos spaghetti Dawtona Dawtona Sos spaghetti
klasyczny 520 g
13,44zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2028-06-26
5901713021731 5901713021731 Dawtona
Dawtona Dawtona Sos słodko Dawtona Dawtona Sos słodko
kwaśny 520 g
13,44zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
5
Dawtona Dawtona Sos słodko
5 5
5 1 Dawtona Dawtona Sos słodko
fecha de caducidad 2027-03-18
 
5901713015006 5901713015006 Dawtona
PRECIO REDUCIDO -10%
Dawtona Dawtona El segundo Dawtona Dawtona El segundo
desayuno Mousse 100% pera ciruela manzana 100 g
19,50zł/kg

precio: 1,95 zł

PLN
1
14
Dawtona Dawtona El segundo
5 5
5 2 Dawtona Dawtona El segundo
fecha de caducidad 2027-01-07
5901713000248 5901713000248 Dawtona
Dawtona Dawton Tomates enlatados Dawtona Dawton Tomates enlatados
con hierbas 400 g
13,70zł/kg

precio: 5,48 zł

PLN
1
3
Dawtona Dawton Tomates enlatados
3 5
3 3 Dawtona Dawton Tomates enlatados
fecha de caducidad 2027-09-19
5901713001245 5901713001245 Dawtona
Dawtona Dawtona tomate Dawtona Dawtona tomate
80 g
34,50zł/kg

precio: 2,76 zł

PLN
1
18
Dawtona Dawtona tomate
4 5
4.5 5 Dawtona Dawtona tomate
fecha de caducidad 2028-05-08
5901713001245 5901713001245 Dawtona
Dawtona Dawtona tomate Dawtona Dawtona tomate
80 g
34,88zł/kg

precio: 2,79 zł

PLN
1
1
Dawtona Dawtona tomate
4 5
4.5 5 Dawtona Dawtona tomate
fecha de caducidad 2028-08-10
5901713000057 5901713000057 Dawtona
Dawtona Dawtona tomates en rodajas Dawtona Dawtona tomates en rodajas
en una lata con ajo 400 g
12,50zł/kg

precio: 5 zł

PLN
1
5
Dawtona Dawtona tomates en rodajas
5 5
5 2 Dawtona Dawtona tomates en rodajas
fecha de caducidad 2027-09-26
5901713004512 5901713004512 Dawtona
Dawtona Dawtona zanahorias y Dawtona Dawtona zanahorias y
guisantes 510 g
12,86zł/kg

precio: 6,56 zł

PLN
1
8
Dawtona Dawtona zanahorias y
5 5
5 4 Dawtona Dawtona zanahorias y
fecha de caducidad 2027-07-24
5901713015358 5901713015358 Dawtona
Dawtona Dawtona. Segundo desayuno. Dawtona Dawtona. Segundo desayuno.
Mousse de manzana 100% mango mango. 100 g
22,10zł/kg

precio: 2,21 zł

PLN
1
11
Dawtona Dawtona. Segundo desayuno.
4 5
4 2 Dawtona Dawtona. Segundo desayuno.
fecha de caducidad 2027-01-19
5901713001665 5901713001665 Dawtona
Dawtona Guisantes Dow TONO Dawtona Guisantes Dow TONO
enlatados 400 g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
10
Dawtona Guisantes Dow TONO
5 5
5 3 Dawtona Guisantes Dow TONO
fecha de caducidad 2028-07-23
5901713016799 5901713016799 Dawtona
Dawtona Pasta de tomate Dawtona Dawtona Pasta de tomate Dawtona
190 g
22,89zł/kg

precio: 4,35 zł

PLN
1
12
Dawtona Pasta de tomate Dawtona
5 5
5 2 Dawtona Pasta de tomate Dawtona
fecha de caducidad 2027-12-02
5901713016799 5901713016799 Dawtona
Dawtona Pasta de tomate Dawtona Dawtona Pasta de tomate Dawtona
190 g
24,05zł/kg

precio: 4,57 zł

PLN
1
39
Dawtona Pasta de tomate Dawtona
5 5
5 2 Dawtona Pasta de tomate Dawtona
fecha de caducidad 2028-06-22
5901713016799 5901713016799 Dawtona
Dawtona Pasta de tomate Dawtona Dawtona Pasta de tomate Dawtona
190 g
23,58zł/kg

precio: 4,48 zł

PLN
1
12
Dawtona Pasta de tomate Dawtona
5 5
5 2 Dawtona Pasta de tomate Dawtona
fecha de caducidad 2028-03-31
5901713016911 5901713016911 Dawtona
Dawtona Pepinillos Dawtona con Dawtona Pepinillos Dawtona con
pimientos habaneros 520 g
15,37zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2028-08-01
5901713021694 5901713021694 Dawtona
Dawtona Salsa boloñesa Dawtona Dawtona Salsa boloñesa Dawtona
con albahaca 520 g
13,96zł/kg

precio: 7,26 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-12
5901713001023 5901713001023 Dawtona
Dawtona alubias blancas Dawtona alubias blancas
400 g
13,68zł/kg

precio: 5,47 zł

PLN
1
5
Dawtona alubias blancas
5 5
5 3 Dawtona alubias blancas
fecha de caducidad 2029-03-20
5901713004185 5901713004185 Dawtona
Dawtona chips de remolacha Dawtona chips de remolacha
510 g
11,51zł/kg

precio: 5,87 zł

PLN
1
2
Dawtona chips de remolacha
4 5
4.5 6 Dawtona chips de remolacha
fecha de caducidad 2028-03-17
5901713010322 5901713010322 Dawtona
Dawtona frijoles negros Dawtona Dawtona frijoles negros Dawtona
400 g
13,68zł/kg

precio: 5,47 zł

PLN
1
6
Dawtona frijoles negros Dawtona
4 5
4 2 Dawtona frijoles negros Dawtona
fecha de caducidad 2029-04-28
5901713001016 5901713001016 Dawtona
Dawtona frijoles rojos enlatados Dawtona frijoles rojos enlatados
400 g
13,65zł/kg

precio: 5,46 zł

PLN
1
9
Dawtona frijoles rojos enlatados
4 5
4.5 6 Dawtona frijoles rojos enlatados
fecha de caducidad 2029-05-04
5901713001795 5901713001795 Dawtona
Dawtona maíz dulce en conserva Dawtona maíz dulce en conserva
400 g
13,00zł/kg

precio: 5,20 zł

PLN
1
12
Dawtona maíz dulce en conserva
4 5
4.5 10 Dawtona maíz dulce en conserva
fecha de caducidad 2029-10-08
5901713002693 5901713002693 Dawtona
Dawtona mousse de tomate Dawtona mousse de tomate
500 g
11,04zł/kg

precio: 5,52 zł

PLN
1
11
Dawtona mousse de tomate
4 5
4.5 11 Dawtona mousse de tomate
fecha de caducidad 2028-08-28
5901713011763 5901713011763 Dawtona
Dawtona puré de tomate con Dawtona puré de tomate con
hierbas Dawtona polaco 500 g
11,28zł/kg

precio: 5,64 zł

PLN
1
8
Dawtona puré de tomate con
5 5
5 3 Dawtona puré de tomate con
fecha de caducidad 2028-06-26
5901713003874 5901713003874 Dawtona
Dawtona rodajas de tomate en lata Dawtona rodajas de tomate en lata
400 g
13,05zł/kg

precio: 5,22 zł

PLN
1
11
Dawtona rodajas de tomate en lata
3 5
3.5 7 Dawtona rodajas de tomate en lata
fecha de caducidad 2028-10-04
5901713001221 5901713001221 Dawtona
Dawtona tomates enteros en Dawtona tomates enteros en
conserva 400 g
13,70zł/kg

precio: 5,48 zł

PLN
1
12
Dawtona tomates enteros en
5 5
5 3 Dawtona tomates enteros en
fecha de caducidad 2028-09-24
 
5901713022707 5901713022707 Dawtona
Dawtona Dawtona Jugo de verduras Dawtona Dawtona Jugo de verduras
con remolacha y zanahoria 300 ml
10,57zł/l

precio: 3,17 zł

PLN
1
6
Dawtona Dawtona Jugo de verduras
4 5
4 1 Dawtona Dawtona Jugo de verduras
fecha de caducidad 2027-05-10
5901713020307 5901713020307 Dawtona
Dawtona Jugo de tomate Dawtona Dawtona Jugo de tomate Dawtona
300 ml
9,43zł/l

precio: 2,83 zł

PLN
1
140
Dawtona Jugo de tomate Dawtona
5 5
5 1 Dawtona Jugo de tomate Dawtona
fecha de caducidad 2028-03-01
5901713015433 5901713015433 Dawtona
Dawtona Jugo de tomate Dawtona con Dawtona Jugo de tomate Dawtona con
apio 330 ml
8,73zł/l

precio: 2,88 zł

PLN
1
12
Dawtona Jugo de tomate Dawtona con
5 5
5 2 Dawtona Jugo de tomate Dawtona con
fecha de caducidad 2027-05-14
5901713015433 5901713015433 Dawtona
Dawtona Jugo de tomate Dawtona con Dawtona Jugo de tomate Dawtona con
apio 330 ml
9,15zł/l

precio: 3,02 zł

PLN
1
3
Dawtona Jugo de tomate Dawtona con
5 5
5 2 Dawtona Jugo de tomate Dawtona con
fecha de caducidad 2027-10-30
5901713015419 5901713015419 Dawtona
Dawtona Jugo de tomate Dawtona con Dawtona Jugo de tomate Dawtona con
hierbas polacas 330 ml
9,06zł/l

precio: 2,99 zł

PLN
1
60
fecha de caducidad
2027-08-27
5901713020338 5901713020338 Dawtona
Dawtona Jugo de tomate Dawtona con Dawtona Jugo de tomate Dawtona con
pepinos encurtidos 300 ml
10,97zł/l

precio: 3,29 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2027-08-21
5901713020314 5901713020314 Dawtona
Dawtona Jugo de tomate picante Dawtona Jugo de tomate picante
Dawtona 300 ml
9,43zł/l

precio: 2,83 zł

PLN
1
1
Dawtona Jugo de tomate picante
5 5
5 1 Dawtona Jugo de tomate picante
fecha de caducidad 2027-11-11
5901713020314 5901713020314 Dawtona
Dawtona Jugo de tomate picante Dawtona Jugo de tomate picante
Dawtona 300 ml
9,53zł/l

precio: 2,86 zł

PLN
1
4
Dawtona Jugo de tomate picante
5 5
5 1 Dawtona Jugo de tomate picante
fecha de caducidad 2028-01-23
5901713020314 5901713020314 Dawtona
Dawtona Jugo de tomate picante Dawtona Jugo de tomate picante
Dawtona 300 ml
9,70zł/l

precio: 2,91 zł

PLN
1
24
Dawtona Jugo de tomate picante
5 5
5 1 Dawtona Jugo de tomate picante
fecha de caducidad 2028-03-11
5901713020383 5901713020383 Dawtona
Dawtona Zumo de remolacha Dawtona Dawtona Zumo de remolacha Dawtona
con manzana 300 ml
10,77zł/l

precio: 3,23 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-02-09
5901713020383 5901713020383 Dawtona
PRECIO REDUCIDO -8%
Dawtona Zumo de remolacha Dawtona Dawtona Zumo de remolacha Dawtona
con manzana 300 ml
9,90zł/l

precio: 2,97 zł

PLN
1
36
fecha de caducidad
2027-06-25
5901713020383 5901713020383 Dawtona
Dawtona Zumo de remolacha Dawtona Dawtona Zumo de remolacha Dawtona
con manzana 300 ml
11,30zł/l

precio: 3,39 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2027-08-07
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5