tomates enteros en conserva

Dawtona
53tomates enteros en conserva
Kujawy to region o doskonałych warunkach do uprawy pomidorów. Słynne czarne ziemie i letnie słońce sprawiają, że dojrzewają one powoli nabierając pełni smaku. Gdy nadchodzi czas zbiorów nasze pomidory prosto z pola trafiają do puszek, dlatego zamykamy w nich to, co najlepsze. Ciesz się smakiem polskich warzyw!
tomates enteros en conservatomates enteros en conserva
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-09-24

pojemność

cena za kilogram

13,70 zł / kg

kraj

País de origen

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713001221

5901713001221

precio: 5,48 zł

comprar 12 szt. para 5.40 zł/szt
5.48 PLN 2028-09-24 NewCondition
pomidory (60 %), sok pomidorowy, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna82 kJ / 19 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany3,2 g
w tym cukry3,1 g
Błonnik1,1 g
Białko1,1 g
Sól0,40 g

Kujawy to region o doskonałych warunkach do uprawy pomidorów. Słynne czarne ziemie i letnie słońce sprawiają, że dojrzewają one powoli nabierając pełni smaku. Gdy nadchodzi czas zbiorów nasze pomidory prosto z pola trafiają do puszek, dlatego zamykamy w nich to, co najlepsze. Ciesz się smakiem polskich warzyw!
Características:12h - prosto z pola do puszki
Advertencia de seguridad:Pomimo zachowania najwyższej staranności produkt może zawierać skórki i ich fragmenty.
marca:Dawtona
Sobre la marca:Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!
Nombre del producto regulado legalmente:Pomidory całe obrane. Produkt pasteryzowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w opakowaniu niemetalowym i spożyć w ciągu 2 dni.
Tipo de embalaje:Puszka
País de origen:Poland
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Dawtona rodajas de tomate en lata Dawtona rodajas de tomate en lata
    400 g
    13,05zł/kg

    precio: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-10-04
    Alce Nero Lata BIO sin piel de Alce Nero Lata BIO sin piel de
    tomates pelati de Alce Nero 400 g
    22,85zł/kg

    precio: 9,14 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-12-31
    la BIO IDEA La Bio Idea Tomates en la BIO IDEA La Bio Idea Tomates en
    rodajas sin piel BIO 400 g
    20,75zł/kg

    precio: 8,30 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2028-12-31
    Rolnik tomates propio jugo Rolnik tomates propio jugo
    400 g
    10,28zł/kg

    precio: 4,11 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2028-12-30
    Podravka rodajas de tomate Podravka rodajas de tomate
    clásica 400 g
    12,48zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2028-10-04
    Podravka Tomates enteros Podravka. Podravka Tomates enteros Podravka.
    400 g
    12,48zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2028-09-21
    Dawtona Dawtona tomates en rodajas Dawtona Dawtona tomates en rodajas
    en una lata con ajo 400 g
    12,50zł/kg

    precio: 5 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-09-26
    Dawtona Dawton Tomates enlatados Dawtona Dawton Tomates enlatados
    con hierbas 400 g
    13,70zł/kg

    precio: 5,48 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-09-19
    Dawtona chips de remolacha Dawtona chips de remolacha
    510 g
    11,51zł/kg

    precio: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-03-17
    Dawtona maíz dulce en conserva Dawtona maíz dulce en conserva
    400 g
    13,00zł/kg

    precio: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-10-08
    Dawtona frijoles rojos enlatados Dawtona frijoles rojos enlatados
    400 g
    13,65zł/kg

    precio: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2029-05-04
    Dawtona alubias blancas Dawtona alubias blancas
    400 g
    13,68zł/kg

    precio: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2029-03-20
    Dawtona mousse de tomate Dawtona mousse de tomate
    500 g
    11,04zł/kg

    precio: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-08-28
    Dawtona Guisantes Dow TONO Dawtona Guisantes Dow TONO
    enlatados 400 g
    9,98zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-07-23
    Dawtona frijoles negros Dawtona Dawtona frijoles negros Dawtona
    400 g
    13,68zł/kg

    precio: 5,47 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2029-04-28
    Dawtona Dawtona zanahorias y Dawtona Dawtona zanahorias y
    guisantes 510 g
    12,86zł/kg

    precio: 6,56 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-07-24
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5