Zumo de remolacha Dawtona con manzana

Dawtona
Zumo de remolacha Dawtona con manzanaZumo de remolacha Dawtona con manzana
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-06-25

pojemność

cena za litr

9,90 zł / l

kraj

País de origen

Poland

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713020383

5901713020383

precio: 2,97 zł

2.97 PLN 2027-06-25 NewCondition
Dawtona Zumo de remolacha Dawtona Dawtona Zumo de remolacha Dawtona
con manzana 300 ml
10,77zł/l

precio: 3,23 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-02-09
PRECIO REDUCIDO -8%
Dawtona Zumo de remolacha Dawtona Dawtona Zumo de remolacha Dawtona
con manzana 300 ml
9,90zł/l

precio: 2,97 zł

PLN
1
24
fecha de caducidad
2027-06-25
Dawtona Zumo de remolacha Dawtona Dawtona Zumo de remolacha Dawtona
con manzana 300 ml
11,30zł/l

precio: 3,39 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2027-08-07
soki odtworzone z zagęszczonych soków i przeciery z: buraków ćwikłowych (87 %), jabłek (10 %), selera naciowego, cytryn, imbiru, czosnku, sól, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml
Wartość energetyczna135 kJ / 32 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany7,0 g
w tym cukry7,0 g
Błonnik0,5 g
Białko0,7 g
Sól0,48 g
Potas226 mg (11 %**)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).
**Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych (dla osoby dorosłej).
Opakowanie zawiera 1 porcję produktu.
Informacja dla osób chorych na cukrzycę: WW/100 ml - 0,70 WT/100 ml - 0,00 WB/100 ml - 0,03 WBT/100 ml - 0,03

Seler : Zawiera
wysoka zawartość potasu
marca:Dawtona
Sobre la marca:Dawtona Rodzinna firma
Nombre del producto regulado legalmente:Sok z buraków z jabłkiem z częściowo zagęszczonych soków. Produkt pasteryzowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na butelce nad etykietą. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 2 dni.
Preparación y uso:Miąższ z warzyw i owoców może powodować naturalne rozwarstwienie soku. Wstrząśnij przed otwarciem
Tipo de embalaje:Butelka
País de origen:Poland
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Fortuna iv + Ginseng jugo Fortuna iv + Ginseng jugo
multivegetal 300 ml
10,60zł/l

precio: 3,18 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-07-30
Fortuna iv + jengibre jugo Fortuna iv + jengibre jugo
multivegetal 300 ml
10,60zł/l

precio: 3,18 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-06-30
Fortuna Fortuna 100% jugo de Fortuna Fortuna 100% jugo de
tomate y vegetales 300 ml
10,33zł/l

precio: 3,10 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-05-30
Bio Food jugo de bio-ecológica Bio Food jugo de bio-ecológica
bioalimentario de la zanahoria en vinagre 300 ml
29,10zł/l

precio: 8,73 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Food Zumo de pepino en Bio Food Zumo de pepino en
escabeche orgánico BIO de Bio Food 300 ml
23,93zł/l

precio: 7,18 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Food Zumo de remolacha en Bio Food Zumo de remolacha en
escabeche Bio Food NFC sin gluten BIO 300 ml
23,90zł/l

precio: 7,17 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-09-19
Bio Food Bio Food Sauerkraut Juice Bio Food Bio Food Sauerkraut Juice
NFC sin gluten BIO 300 ml
23,30zł/l

precio: 6,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-09-19
Dawtona chips de remolacha Dawtona chips de remolacha
510 g
11,51zł/kg

precio: 5,87 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-03-17
Dawtona maíz dulce en conserva Dawtona maíz dulce en conserva
400 g
13,00zł/kg

precio: 5,20 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-10-08
Dawtona frijoles rojos enlatados Dawtona frijoles rojos enlatados
400 g
13,65zł/kg

precio: 5,46 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2029-05-04
Dawtona rodajas de tomate en lata Dawtona rodajas de tomate en lata
400 g
13,05zł/kg

precio: 5,22 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-10-04
Dawtona tomates enteros en Dawtona tomates enteros en
conserva 400 g
13,70zł/kg

precio: 5,48 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-09-24
Dawtona alubias blancas Dawtona alubias blancas
400 g
13,68zł/kg

precio: 5,47 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2029-03-20
Dawtona mousse de tomate Dawtona mousse de tomate
500 g
11,04zł/kg

precio: 5,52 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-08-28
Dawtona Guisantes Dow TONO Dawtona Guisantes Dow TONO
enlatados 400 g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-07-23
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5