Dawtona tomate

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 449 kJ / 106 kcal |
| Tłuszcz | <0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 19 g |
| w tym cukry | 16 g |
| Błonnik | 3,9 g |
| Białko | 4,3 g |
| Sól | 0,05 g |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 5 ocen.
- Jola , 2018-02-26 11:58:37bardzo dobry produkt
precio: 2,63 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_de_tomate_jamar/103868.html2027-10-31
precio: 5,45 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Concentrado_de_tomate_30/34076.htmlprecio: 5 zł
PLN https://es.dodomku.pl/concentrado_de_tomate/38620.htmlprecio: 5,65 zł
PLN https://es.dodomku.pl/22_BIO/40044.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pasta_de_tomates_Wloclawek_30_30/45121.htmlprecio: 10,67 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Concentrado_de_Tomate_Alce_Nero_28_BIO_BIO/58954.html2028-10-14
precio: 13,29 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Concentrado_de_tomate_Bio_Food_30/91286.html2028-01-15
buraki ćwikłowe, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakty przypraw
precio: 5,79 zł
PLN https://es.dodomku.pl/chips_de_remolacha/18551.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/maz_dulce_en_conserva_slodka/30686.htmlprecio: 5,37 zł
PLN https://es.dodomku.pl/frijoles_rojos_enlatados/33702.htmlprecio: 5,44 zł
PLN https://es.dodomku.pl/rodajas_de_tomate_en_lata/35363.htmlprecio: 5,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/tomates_enteros_en_conserva/35364.htmlprecio: 5,37 zł
PLN https://es.dodomku.pl/alubias_blancas/37295.htmlprecio: 5,52 zł
PLN https://es.dodomku.pl/mousse_de_tomate/38132.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Guisantes_Dow_TONO_enlatados/38359.html






Carrito de compras