"Cheese País " con cebollino

Twaróg ziarnisty, śmietanka pasteryzowana, sól, szczypiorek 0,5%, aromat naturalny.
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 406 kJ/97 kcal |
| Tłuszcz | 5,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,5 g |
| Węglowodany | 2,0 g |
| w tym cukry | 1,5 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 0,70 g |
| Mleko : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 18 ocen.
- Mariola , 2023-01-17 12:53:34Dobry serek.
- 2021-06-30 12:55:36bardzo smaczny, ale bez szczypiorka leszy
- 2020-11-13 16:03:46Dotarł otwarty z uszkodzonym opakowaniem, rozlany w worku
precio: 3,62 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Luz_Country_Cheese/19767.htmlprecio: 3,50 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Piatnica_casa_queso_cottage/45627.htmlprecio: 4,39 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Requeson_Piatnica/19765.htmlprecio: 3,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Requeson_polaco_Mlekovita_Requeson_granulado_con_crema_twarogowy_ziarnisty_ze_smietanka/41117_2426113_320.htmlprecio: 3,86 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Pinto_Country_Cheese_natural/46181.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Piatnica_Requeson_sin_lactosa/79398.html2026-05-28
precio: 4,25 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Queso_cottage_sin_lactosa_polaco_Mlekovita_laktozy/99273.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Piatnica._crema_para_sopas_18/19857.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Piatnica._crema_para_sopas_12/21042.htmlprecio: 10,30 zł
PLN https://es.dodomku.pl/queso_mascarpone/25750.htmlprecio: 6,89 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Requeson_graso_Piatnica_8_de_grasa._8_tl./25800.htmlprecio: 6,88 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Requeson_Piatnica_semigraso_4_de_grasa_4_tl./26022.htmlprecio: 22,20 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pasteles_de_queso_cuajada_molida_1_kg_do_sernikow_1kg/28065.html2026-06-14
precio: 4,45 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Yours_Taste_queso_crema_natural_smietankowy_naturalny/29647.html






Carrito de compras