Condimento de cuajada Prymat

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 969 kJ / 230 kcal |
| Tłuszcz | 1,7 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Węglowodany | 39 g |
| w tym cukry | 13 g |
| Białko | 9,9 g |
| Sól | 29,2 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
- Marek , 2024-02-06 17:12:54Ok.
GORCZYCA biała (29,5 %), kolendra, papryka słodka, kminek (14,5 %), majeranek (14 %), chili (3 %), liście laurowe
precio: 3,10 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pimienta_a_base_de_hierbas/19499.htmlsól morska, cebula (18,5 %), papryka słodka (6,1 %), natka pietruszki (6 %), szczypiorek liofilizowany (5,5 %), czosnek, kurkuma, pieprz czarny, gałka muszkatołowa, oliwa z ol(...)
precio: 2,19 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Especia_de_huevo_Prymat/105695.htmlprzyprawy (kurkuma (16,2 %), kozieradka, kolendra (15,9 %), czosnek, kmin rzymski, GORCZYCA biała, cynamon, imbir, goździki, papryka słodka, gałka muszkatołowa, chili), sól
precio: 2,79 zł
PLN https://es.dodomku.pl/curry/19495.htmlwzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, mąka PSZENNA, sól jodowana, papryka¹ (9,7 %), cebula¹ (2,5 %), koncentrat pomidorowy¹ (2 %), cukier, czosnek¹ (1 %), olej słoneczniko(...)
precio: 4,75 zł
PLN https://es.dodomku.pl/delicado_sabor_a_carne_y_otros_platos_i_innych_potraw/19520.htmlsól, papryka słodka, cebula, owoc kolendry, cukier, owoc jałowca, kminek, gorczyca biała, czosnek, rozmaryn, majeranek, natka pietruszki, chili, cząber
precio: 2,23 zł
PLN https://es.dodomku.pl/clsica_parrilla_condimento_20g_klasyczna_20g/30327.htmlsól, cebula, gorczyca biała, czosnek (8 %), pomidor, nasiona kolendry, cukier, natka pietruszki (4,3 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, pieprz czarny (2 %), nasiona kop(...)
precio: 1,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Aderezo_para_peces/31344.htmlsól, papryka słodka, cukier, kminek (9 %), pieprz czarny, nasiona kolendry (2 %), gorczyca biała, majeranek (1,1 %), owoc jałowca, liść laurowy, ziele angielskie, papryka ostra
precio: 1,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/especias_a_la_olla/32022.htmlgorczyca biała (47 %), nasiona kolendry (19 %), kminek (15,2 %), papryka ostra, czosnek, kozieradka, majeranek
precio: 1,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pimienta_a_base_de_hierbas/32023.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
precio: 1,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/negro_pimienta_granular/27540.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
precio: 1,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pimienta_negro/28936.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
precio: 1,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/pimientos_dulces_suelo/30117.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
precio: 1,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/de_pimienta_de_cayena/30118.html2029-02-28
Cechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
precio: 1,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/hoja_de_laurel/30119.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
precio: 1,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/frotado_mejorana/30461.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
precio: 1,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/sazonar_albahaca_para_vajilla_la_provision_en_el_reverso_z_przepisem_na_odwrocie/30612.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
precio: 1,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/negro_pimienta_Grubomielony/31528.html2029-02-28






Carrito de compras