Galletas de avena Cocoa

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1960 kJ / 468 kcal |
| Tłuszcz | 21 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 9,4 g |
| Węglowodany | 56 g |
| w tym cukry | 23 g |
| Błonnik | 7,6 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 1,8 g |
| Witaminy | |
| tiamina | 0,28 mg (25%)* |
| kwas foliowy | 43,3 µg (23%)* |
| Składniki mineralne | |
| fosfor | 332 mg (47%)* |
| żelazo | 4,95 mg (35%)* |
| magnez | 113 mg (30%)* |
| cynk | 2,5 mg (25%)* |
| potas | 532 mg (27%)* |
| *% Referencyjnej Wartości Spożycia dla osób dorosłych. | |
| Opakowanie zawiera ~ 15 ciastek. |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Soja : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 1 oceny.
Mąka pszenna , tłuszcze roślinne (palmowy, masło shea w różnych proporcjach), 15% ciemna czekolada [cukier, masło kakaowe, pasta kakaowa, kakao niskotłuszczowe, emulgatory: le(...)
precio: 6,32 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Galletas_Mokate_Cookies_Con_mermelada_Z_marmolada/97850.htmlmąka PSZENNA 77 %, olej palmowy, cukier 11 %, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany, PIROSIARCZYN sodu), syrop glukozowo-fruktozowy, sól, aroma(...)
precio: 4,12 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Galletas_semidulces_San_Holandesas_polslodkie/114312.html2026-09-13
mąka z PSZENICY ORKISZ** (63 %), syrop ryżowy*, MASŁO**, proszek bananowy*, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, witamina B1. (*składniki ekologiczne; **składniki z ro(...)
precio: 13,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Holle_Herbatniki_orkiszowe_demeter_BIO/116482.html2026-08-14
cukier, galaretka wiśniowa 23 % [syrop glukozowy, cukier, woda, koncentrat soku wiśniowego 4,5 %, regulatory kwasowości: E331, E330; substancja żelująca: E440; aromat, substan(...)
precio: 6,85 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dr._Bizcocho_de_cerezas_Gerard_Pasja_con_gelatina_de_cerezas._crema_de_nata_y_cscara_de_cacao_biszkopt_z_galaretka_wisniowa._kremem_smietankowym_i_kakaowa_skorupka/119450.html2027-02-27
mąka PSZENNA, cukier, tłuszcze roślinne (palma), serwatka w proszku (MLEKO), skrobia (PSZENICA), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje spulchniające: węglany amonu(...)
precio: 6,45 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Toldos_de_vainilla_Hit_Bahlsen/18203.htmlprecio: 2,40 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Sante_salvado_de_trigo_150g/22792.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 38,2 %, mieszanka suszonych i kandyzowanych owoców 22,5 % [suszony daktyl (daktyl, mąka ryżowa), kandyzowany ananas (ananas, cukier, regulator kw(...)
precio: 8,40 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Cereales_muesli_Tropical/26147.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 43,8 %, mąka 8,6 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych 16 % [chips banan(...)
precio: 8,86 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Sante_cereales_muesli_crujiente_de_chocolate_con_pltano_musli_bananowe_z_czekolada/28923.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 44,8 %, mąka 8,7 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych i kandyzowanych 2(...)
precio: 8,86 zł
PLN https://es.dodomku.pl/cereales_de_granola_crujiente._350_g_de_fruta_musli_owocowe/28924.htmlmieszanka suszonych owoców 34 % [daktyle (daktyle, mąka ryżowa), chipsy bananowe (banan, olej kokosowy, cukier trzcinowy), żurawina słodzona (żurawina, cukier trzcinowy, olej (...)
precio: 7,73 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Fruto_de_cereales_muesli_Frutas_owocowe/29402.htmlprecio: 3,31 zł
PLN https://es.dodomku.pl/salvado_de_avena/37385.html






Carrito de compras