Bio Food Masa Madre de remolacha encurtida sin gluten BIO

Bio Food Bez GMO - wszystkie produkty ekologiczne nie zawierają GMO. Wszystkie soki z buraków nie zawierają dodanego cukru, zawiera naturalnie występujące cukry. Bez Glutenu - wszystkie owoce i warzywa nie zawierają glutenu. Tłoczony - nie z koncentratu. Vegan - produkt może być spożywany przez wegan.
Bio Food Masa Madre de remolacha encurtida sin gluten BIOBio Food Masa Madre de remolacha encurtida sin gluten BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-09-19

pojemność

cena za litr

21,16 zł / l

kraj

País de origen

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693122012

5902693122012

precio: 10,58 zł

10.58 PLN 2028-09-19 NewCondition
sok z ekologicznych buraków ćwikłowych kiszonych 98 %, ekologiczny czosnek 1 %, sól kłodawska 1 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość energetyczna78 kJ / 18 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany3,9 g
w tym cukry1,2 g
Białko0,7 g
Sól0,99 g

Bez GMO - wszystkie produkty ekologiczne nie zawierają GMO. Wszystkie soki z buraków nie zawierają dodanego cukru, zawiera naturalnie występujące cukry. Bez Glutenu - wszystkie owoce i warzywa nie zawierają glutenu. Tłoczony - nie z koncentratu. Vegan - produkt może być spożywany przez wegan.
Características:100 % ekologiczny kiszony, Produkt polski, bez GMO
marca:BioFood
Nombre del producto regulado legalmente:Zakwas z Buraków: NFC - tłoczony, nie z koncentratu, produkt pasteryzowany.
Otra información:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07 Rolnictwo Polska Polska Izba Żywności Ekologicznej Certyfikacja: Agro Bio Test, Certyfikat nr PL-EKO-07-04494
Conservación:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temp. 4°C.
Preparación y uso:Uwaga! Przed spożyciem wstrząsnąć. Występujący osad tworzą naturalne składniki ekologicznych buraków kiszonych. Smak i konsystencja mogą nieznacznie różnić się w zależności od pory roku.
Tipo de embalaje:Butelka
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Bio Food Bio Food Borscht rojo Bio Food Bio Food Borscht rojo
vegetariano BIO 500 ml
19,98zł/l

precio: 9,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-01-15
Tymbark jugo de México soleado Tymbark jugo de México soleado
vega de las verduras y frutas 500 ml
8,90zł/l

precio: 4,45 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Food Bio Food NFC zumo de Bio Food Bio Food NFC zumo de
zanahoria en escabeche sin gluten BIO 500 ml
23,18zł/l

precio: 11,59 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2029-03-11
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicki Jugo ecológico 100% de chucrut 500 ml
17,98zł/l

precio: 8,99 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2026-11-30
PRECIO REDUCIDO -10%
Bio Food Masa madre Bio Food de Bio Food Masa madre Bio Food de
pepinos 100% encurtidos ecológicos 500 ml
18,88zł/l

precio: 9,44 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-01-07
Bio Food Masa madre de repollo Bio Bio Food Masa madre de repollo Bio
Food Encurtido 100% orgánico 500 ml
19,64zł/l

precio: 9,82 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-03-14
Bio Planet Bio Planet Levadura de Bio Planet Bio Planet Levadura de
remolacha tradicional 500 ml
22,50zł/l

precio: 11,25 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-02-18
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 500 ml
17,38zł/l

precio: 8,69 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2026-11-30
Bio Food Puré de tomate sin Bio Food Puré de tomate sin
gluten Bio Food BIO 500 ml
19,98zł/l

precio: 9,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-03-14
Bio Food jugo de bio-ecológica Bio Food jugo de bio-ecológica
bioalimentario de la zanahoria en vinagre 300 ml
29,10zł/l

precio: 8,73 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Food Zumo de pepino en Bio Food Zumo de pepino en
escabeche orgánico BIO de Bio Food 300 ml
23,93zł/l

precio: 7,18 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Food jugo de arándano Bio Food jugo de arándano
BIO
jugo de arándano ecológico jugo de arándano ecológico
ecológico 300 ml
66,63zł/l

precio: 19,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-02-19
Bio Food Pepinos encurtidos sin Bio Food Pepinos encurtidos sin
gluten Bio Food BIO 760 g
23,53zł/kg

precio: 17,88 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-09-19
Bio Food vinagre de manzana bio Bio Food vinagre de manzana bio
700 ml
21,41zł/l

precio: 14,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-02-19
Bio Food Bio Food Chucrut con Bio Food Bio Food Chucrut con
zanahorias BIO 700 g
14,29zł/kg

precio: 10 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-06-16
Bio Food manzana vinagre BIO 250 Bio Food manzana vinagre BIO 250
ml - ALIMENTOS BIO 250 ml
41,64zł/l

precio: 10,41 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-04-28
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5