Masa madre de repollo Bio Food Encurtido 100% orgánico

Bio Food Bez GMO - wszystkie produkty ekologiczne nie zawierają GMO. Wszystkie soki nie zawierają cukru - zawiera naturalnie występujące cukry. Bez Glutenu - wszystkie owoce i warzywa nie zawierają glutenu. Tłoczony - nie z koncentratu. Vegan - produkt może być spożywany przez wegan.
Masa madre de repollo Bio Food Encurtido 100% orgánicoMasa madre de repollo Bio Food Encurtido 100% orgánico
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-03-14

pojemność

cena za litr

19,64 zł / l

kraj

País de origen

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693122241

5902693122241

precio: 9,82 zł

9.82 PLN 2028-03-14 NewCondition
sok z ekologicznej kapusty kiszonej 99 %, sól kłodawska 1 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość energetyczna67 kJ / 16 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany2,9 g
w tym cukry<0,5 g
Białko1,1 g
Sól1,10 g

Bez GMO - wszystkie produkty ekologiczne nie zawierają GMO. Wszystkie soki nie zawierają cukru - zawiera naturalnie występujące cukry. Bez Glutenu - wszystkie owoce i warzywa nie zawierają glutenu. Tłoczony - nie z koncentratu. Vegan - produkt może być spożywany przez wegan.
Características:100 % ekologiczny kiszony, Produkt polski, bez GMO
marca:BioFood
Nombre del producto regulado legalmente:Zakwas z Kapusty: NFC-tłoczony, nie z koncentratu, produkt pasteryzowany.
Otra información:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07 Rolnictwo UE Polska Izba Żywności Ekologicznej Certyfikacja: Agro Bio Test, Certyfikat nr PL-EKO-07-04494
Conservación:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temp. 4°C.
Preparación y uso:Uwaga! Przed spożyciem wstrząsnąć Występujący osad tworzą naturalne składniki Smak i konsystencja mogą nieznacznie różnić się w zależności od pory roku.
Tipo de embalaje:Butelka
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Bio Food Bio Food Borscht rojo Bio Food Bio Food Borscht rojo
vegetariano BIO 500 ml
19,98zł/l

precio: 9,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-01-15
Tymbark jugo de México soleado Tymbark jugo de México soleado
vega de las verduras y frutas 500 ml
8,90zł/l

precio: 4,45 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Food Bio Food NFC zumo de Bio Food Bio Food NFC zumo de
zanahoria en escabeche sin gluten BIO 500 ml
23,18zł/l

precio: 11,59 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2029-03-11
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicki Jugo ecológico 100% de chucrut 500 ml
17,98zł/l

precio: 8,99 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2026-11-30
Bio Food Bio Food Masa Madre de Bio Food Bio Food Masa Madre de
remolacha encurtida sin gluten BIO 500 ml
21,16zł/l

precio: 10,58 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-09-19
PRECIO REDUCIDO -10%
Bio Food Masa madre Bio Food de Bio Food Masa madre Bio Food de
pepinos 100% encurtidos ecológicos 500 ml
18,88zł/l

precio: 9,44 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-01-07
Bio Planet Bio Planet Levadura de Bio Planet Bio Planet Levadura de
remolacha tradicional 500 ml
22,50zł/l

precio: 11,25 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-02-18
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 500 ml
17,38zł/l

precio: 8,69 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2026-11-30
Bio Food Puré de tomate sin Bio Food Puré de tomate sin
gluten Bio Food BIO 500 ml
19,98zł/l

precio: 9,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-03-14
Bio Food jugo de bio-ecológica Bio Food jugo de bio-ecológica
bioalimentario de la zanahoria en vinagre 300 ml
29,10zł/l

precio: 8,73 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Food Zumo de pepino en Bio Food Zumo de pepino en
escabeche orgánico BIO de Bio Food 300 ml
23,93zł/l

precio: 7,18 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Food jugo de arándano Bio Food jugo de arándano
BIO
jugo de arándano ecológico jugo de arándano ecológico
ecológico 300 ml
66,63zł/l

precio: 19,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-02-19
Bio Food Pepinos encurtidos sin Bio Food Pepinos encurtidos sin
gluten Bio Food BIO 760 g
23,53zł/kg

precio: 17,88 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-09-19
Bio Food vinagre de manzana bio Bio Food vinagre de manzana bio
700 ml
21,41zł/l

precio: 14,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-02-19
Bio Food Bio Food Chucrut con Bio Food Bio Food Chucrut con
zanahorias BIO 700 g
14,29zł/kg

precio: 10 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-06-16
Bio Food manzana vinagre BIO 250 Bio Food manzana vinagre BIO 250
ml - ALIMENTOS BIO 250 ml
41,64zł/l

precio: 10,41 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-04-28
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5