Bio Food Borscht rojo vegetariano BIO

Bio Food
31Bio Food Borscht rojo vegetariano BIO
Bez GMO - wszystkie produkty ekologiczne nie zawierają GMO. Bez Glutenu - wszystkie owoce i warzywa nie zawierają glutenu. Toczony - nie z koncentratu. Vegan - produkt może być spożywany przez wegan.
Bio Food Borscht rojo vegetariano BIOBio Food Borscht rojo vegetariano BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-15

pojemność

cena za litr

19,98 zł / l

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

3.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905933486875

5905933486875

precio: 9,99 zł

9.99 PLN 2028-01-15 NewCondition
sok z ekologicznych buraków kiszonych 70 %, sok z ekologicznych selerów kiszonych 25 %, ekologiczny cukier trzcinowy 3 %, ekologiczne przyprawy 1 % (liść laurowy, ziele angielskie, majeranek, czosnek, papryka), sól kłodawska 1 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość energetyczna96 kJ / 23 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany5,1 g
w tym cukry3,0 g
Białko0,5 g
Sól1,3 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Bez GMO - wszystkie produkty ekologiczne nie zawierają GMO. Bez Glutenu - wszystkie owoce i warzywa nie zawierają glutenu. Toczony - nie z koncentratu. Vegan - produkt może być spożywany przez wegan.
Características:100 % ekologiczny kiszony, Produkt polski
marca:BioFood
Nombre del producto regulado legalmente:Barszcz: NFC - tłoczony, nie z koncentratu, produkt pasteryzowany.
Otra información:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07 Rolnictwo UE / Spoza UE Polska Izba Żywności Ekologicznej Certyfikacja: Agro Bio Test, Certyfikat nr PL-EKO-07-04494
Conservación:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temp. 4°C nie dłużej niż 48 h.
Preparación y uso:Uwaga! Przed spożyciem wstrząsnąć Występujący osad tworzą naturalne składniki
Tipo de embalaje:Butelka
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5

Na podstawie 1 oceny.




    Tymbark jugo de México soleado Tymbark jugo de México soleado
    vega de las verduras y frutas 500 ml
    8,90zł/l

    precio: 4,45 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Bio Food Bio Food NFC zumo de Bio Food Bio Food NFC zumo de
    zanahoria en escabeche sin gluten BIO 500 ml
    23,18zł/l

    precio: 11,59 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2029-03-11
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznicki Jugo ecológico 100% de chucrut 500 ml
    17,98zł/l

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad
    2026-11-30
    Bio Food Bio Food Masa Madre de Bio Food Bio Food Masa Madre de
    remolacha encurtida sin gluten BIO 500 ml
    21,16zł/l

    precio: 10,58 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-09-19
    PRECIO REDUCIDO -10%
    Bio Food Masa madre Bio Food de Bio Food Masa madre Bio Food de
    pepinos 100% encurtidos ecológicos 500 ml
    18,88zł/l

    precio: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-01-07
    Bio Food Masa madre de repollo Bio Bio Food Masa madre de repollo Bio
    Food Encurtido 100% orgánico 500 ml
    19,64zł/l

    precio: 9,82 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2028-03-14
    Bio Planet Bio Planet Levadura de Bio Planet Bio Planet Levadura de
    remolacha tradicional 500 ml
    22,50zł/l

    precio: 11,25 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-02-18
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    BIO
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznickie Pola Natury 500 ml
    17,38zł/l

    precio: 8,69 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad
    2026-11-30
    Bio Food Puré de tomate sin Bio Food Puré de tomate sin
    gluten Bio Food BIO 500 ml
    19,98zł/l

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-03-14
    Bio Food jugo de bio-ecológica Bio Food jugo de bio-ecológica
    bioalimentario de la zanahoria en vinagre 300 ml
    29,10zł/l

    precio: 8,73 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-04-28
    Bio Food Zumo de pepino en Bio Food Zumo de pepino en
    escabeche orgánico BIO de Bio Food 300 ml
    23,93zł/l

    precio: 7,18 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-04-28
    Bio Food jugo de arándano Bio Food jugo de arándano
    BIO
    jugo de arándano ecológico jugo de arándano ecológico
    ecológico 300 ml
    66,63zł/l

    precio: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-02-19
    Bio Food Pepinos encurtidos sin Bio Food Pepinos encurtidos sin
    gluten Bio Food BIO 760 g
    23,53zł/kg

    precio: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-09-19
    Bio Food vinagre de manzana bio Bio Food vinagre de manzana bio
    700 ml
    21,41zł/l

    precio: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-02-19
    Bio Food Bio Food Chucrut con Bio Food Bio Food Chucrut con
    zanahorias BIO 700 g
    14,29zł/kg

    precio: 10 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-06-16
    Bio Food manzana vinagre BIO 250 Bio Food manzana vinagre BIO 250
    ml - ALIMENTOS BIO 250 ml
    41,64zł/l

    precio: 10,41 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-04-28
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5