Pepinos encurtidos sin gluten Bio Food

Bio Food
45Pepinos encurtidos sin gluten Bio Food

Produkt pasteryzowany. Doskonała podstawa tradycyjnej, polskiej zupy ogórkowej.

Pepinos encurtidos sin gluten Bio FoodPepinos encurtidos sin gluten Bio Food
BIO
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-13

pojemność

cena za kilogram

27,75 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907752683862

5907752683862

precio: 7,77 zł

7.77 PLN 2027-05-13 NewCondition

ogórki kiszone tarte* (98 %), sól kłodawska (2 %) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 57 kJ / 13 kcal
Tłuszcz: < 0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: < 0,1 g
Węglowodany: 2,5 g
w tym cukry: < 0,5 g
Białko: 0,8 g
Sól: 2,3 g


Produkt pasteryzowany. Doskonała podstawa tradycyjnej, polskiej zupy ogórkowej.


marca:

Bio Food


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.




    Orzeł Polska Puré de pepino Orzeł Polska Puré de pepino
    Orzeł Polska 280 g
    17,82zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Rolnik puré con pepinos Rolnik puré con pepinos
    encurtidos 315 g
    14,57zł/kg

    precio: 4,59 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-06-03
    Hektor puré de Hektor con chips Hektor puré de Hektor con chips
    de pepinos en vinagre 300 g
    14,00zł/kg

    precio: 4,20 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    BIO
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznickie Pola Natury 800 g
    15,15zł/kg

    precio: 12,12 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad
    2026-11-30
    Krakus concentrado de sopa de Krakus concentrado de sopa de
    remolacha roja 300 ml
    24,67zł/l

    precio: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Podravka mousse de tomate Podravka mousse de tomate
    500 g
    8,70zł/kg

    precio: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad 2029-05-05
    Bio Food Puré de tomate sin Bio Food Puré de tomate sin
    gluten Bio Food BIO 500 ml
    19,98zł/l

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-03-14
    Bio Food jugo de bio-ecológica Bio Food jugo de bio-ecológica
    bioalimentario de la zanahoria en vinagre 300 ml
    29,10zł/l

    precio: 8,73 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-04-28
    Bio Food Zumo de pepino en Bio Food Zumo de pepino en
    escabeche orgánico BIO de Bio Food 300 ml
    23,93zł/l

    precio: 7,18 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-04-28
    Bio Food jugo de arándano Bio Food jugo de arándano
    BIO
    jugo de arándano ecológico jugo de arándano ecológico
    ecológico 300 ml
    66,63zł/l

    precio: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-02-19
    Bio Food Pepinos encurtidos sin Bio Food Pepinos encurtidos sin
    gluten Bio Food BIO 760 g
    23,53zł/kg

    precio: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-09-19
    Bio Food vinagre de manzana bio Bio Food vinagre de manzana bio
    700 ml
    21,41zł/l

    precio: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-02-19
    Bio Food Bio Food Borscht rojo Bio Food Bio Food Borscht rojo
    vegetariano BIO 500 ml
    19,98zł/l

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-01-15
    Bio Food Bio Food Chucrut con Bio Food Bio Food Chucrut con
    zanahorias BIO 700 g
    14,29zł/kg

    precio: 10 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-06-16
    Bio Food manzana vinagre BIO 250 Bio Food manzana vinagre BIO 250
    ml - ALIMENTOS BIO 250 ml
    41,64zł/l

    precio: 10,41 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-04-28
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5