Bakalland Bah! barra de cereal 5 comestibles

Bakalland
55
SmacznyBakalland Bah! barra de cereal 5 comestibles
53Bakalland Bah! barra de cereal 5 comestibles
Bakalland BA! Baton zbożowy 5 bakalii 40 g to doskonała propozycja przekąski dla osób, które chcą urozmaicić swoją dietę smacznym i zdrowym produktem, stworzonym z najlepszej jakości bakalii i zbóż. Baton zbożowy 5 bakalii to kompozycja najwyższej jakości soczystych bakalii: moreli, śliwki, rodzynek, żurawiny i jabłka, połączonych z chrupiącymi oraz pełnoziarnistymi polskimi zbożami. Receptura batonów zbożowych Bakalland BA! 5 bakalii została stworzona z najwyższą starannością, przy użyciu najlepszej jakości bakalii. Co więcej, batony nie zawierają niechcianych składników: Bez syropu glukozowego, Bez tłuszczów utwardzonych, Bakalland BA! Naturalna Energia Na Aktywny Dzień. Bakaliowo-zbożowa przekąska, w wygodnej porcji na raz.
Bakalland Bah! barra de cereal 5 comestiblesBakalland Bah! barra de cereal 5 comestibles
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

55,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900749610933

5900749610933

precio: 2,20 zł

2.20 PLN 2027-05-30 NewCondition
składniki zbożowe 24 % (płatki owsiane pełnoziarniste 10 %, mąka kukurydziana, grys kukurydziany, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, polewa kakaowo-mleczna 15 % [olej palmowy, serwatka w proszku (z mleka), cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 6 %, mleko w proszku odtłuszczone 1 %, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny; aromaty], jabłka suszone kawałki 9,5 %, rodzynki 5,6 % (rodzynki 99,5 %, olej bawełniany i/lub słonecznikowy), żurawina suszona słodzona cięta 5,6 % (żurawina 60 %, cukier, olej słonecznikowy), śliwki suszone cięte 4,5 % (śliwki suszone, substancja konserwująca: sorbinian potasu), morele suszone cięte 4,5 % (morele suszone, substancja konserwująca: dwutlenek siarki), maltodekstryna, miód piekarniczy, olej palmowy, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, emulgator: lecytyny, sól, cynamon
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1644 kJ/ 389 kcal
Tłuszcz6,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone5,3 g
Węglowodany76 g
w tym cukry25 g
Błonnik4,5 g
Białko4,0 g
Sól0,15 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Bakalland BA! Baton zbożowy 5 bakalii 40 g to doskonała propozycja przekąski dla osób, które chcą urozmaicić swoją dietę smacznym i zdrowym produktem, stworzonym z najlepszej jakości bakalii i zbóż. Baton zbożowy 5 bakalii to kompozycja najwyższej jakości soczystych bakalii: moreli, śliwki, rodzynek, żurawiny i jabłka, połączonych z chrupiącymi oraz pełnoziarnistymi polskimi zbożami. Receptura batonów zbożowych Bakalland BA! 5 bakalii została stworzona z najwyższą starannością, przy użyciu najlepszej jakości bakalii. Co więcej, batony nie zawierają niechcianych składników: Bez syropu glukozowego, Bez tłuszczów utwardzonych, Bakalland BA! Naturalna Energia Na Aktywny Dzień. Bakaliowo-zbożowa przekąska, w wygodnej porcji na raz.
Características:najwyższej jakości bakalie, płatki owsiane pełnoziarniste, naturalne źródło błonnika pokarmowego, bez syropu glukozowego i tłuszczów utwardzonych, Dobra i polska firma
Advertencia de seguridad:Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.
marca:Bakalland
Sobre la marca:Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.
Nombre del producto regulado legalmente:Baton zbożowy z bakaliami i polewą kakaowo-mleczną.
Conservación:Najlepiej spożyć przed/ Nr partii: z boku opakowania Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Sebastian , 2025-08-21 10:31:31Smaczny



Bakalland Bakalland Ba! baton Bakalland Bakalland Ba! baton
zbożowy Banan 40 g
54,50zł/kg

precio: 2,18 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-05-30
Sante Sante crujiente muesli barra Sante Sante crujiente muesli barra
de vainilla de cereal con ciruelas secas rociadas con salsa 40 g
49,75zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad
2027-04-03
Sante Sante Green Tree Baton Sante Sante Green Tree Baton
granola de avena con el chocolate 40 g
64,00zł/kg

precio: 2,56 zł

PLN
1
31
fecha de caducidad
2026-11-28
Sante Sante Crunchy Una barra de Sante Sante Crunchy Una barra de
plátano llena de chocolate 40 g
56,25zł/kg

precio: 2,25 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2027-01-20
Kopernik Copernicus gofre de Kopernik Copernicus gofre de
teatro clásico 40 g
61,00zł/kg

precio: 2,44 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-07-31
Princessa Gofre Princessa Longa Princessa Gofre Princessa Longa
chocolate con leche recubierto de crema de cacao y cubierto de 40 g
58,25zł/kg

precio: 2,33 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-03-30
Princessa Gofre Princessa Longa Princessa Gofre Princessa Longa
chocolate con leche recubierto de crema de nueces y cubierto de 40 g
60,75zł/kg

precio: 2,43 zł

PLN
1
24
fecha de caducidad 2027-02-28
Mlekovita Mlekovita Wypasiony Mlekovita Mlekovita Wypasiony
batonik 40 g
74,75zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2026-10-14
Bakalland avellanas Bakalland Bakalland avellanas Bakalland
fecha de caducidad 2027-01-30
Bakalland Bakalland coco desecado Bakalland Bakalland coco desecado
fecha de caducidad
2027-08-30
Bakalland fechas sin hueso Bakalland fechas sin hueso
fecha de caducidad 2027-10-30
Bakalland amapola masa Bakalland amapola masa
fecha de caducidad 2028-01-30
Bakalland Anacardos Bakalland Bakalland Anacardos Bakalland
75 g
112,67zł/kg

precio: 8,45 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-09-30
Bakalland palomitas de mantequilla Bakalland palomitas de mantequilla
en el microondas 90 g
33,22zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad
2027-10-30
Bakalland almendras laminadas Bakalland almendras laminadas
fecha de caducidad 2027-02-28
Bakalland palomitas de maíz y Bakalland palomitas de maíz y
queso 90 g
36,67zł/kg

precio: 3,30 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-09-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5