Bakalland S.A. jako lider i ekspert na rynku bakalii ma świadomość korelacji pomiędzy zdrowiem a właściwą dietą, co przekłada na jakość oferowanych produktów.konsumentom, którzy poszukują zdrowych i smacznych rozwiązań, oferuje doskonałej jakości bakalie, pełne drogocennych witamin i składników odżywczych. Oferujemy niskie ceny i wygodną dostawę.

 
skipfruta
5900749020237 5900749020237 Bakalland
Bakalland Anacardos Bakalland Bakalland Anacardos Bakalland
75 g
112,67zł/kg

precio: 8,45 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-09-30
5900749022224 5900749022224 Bakalland
Bakalland Bakalland Mak niebieski Bakalland Bakalland Mak niebieski
200 g
38,55zł/kg

precio: 7,71 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-02-28
5900749020602 5900749020602 Bakalland
Bakalland Bakalland Mieszanka Bakalland Bakalland Mieszanka
orzechów 100 g
103,20zł/kg

precio: 10,32 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad
2027-08-30
5900749000963 5900749000963 Bakalland
Bakalland Bakalland Nerkowce lekko Bakalland Bakalland Nerkowce lekko
solone 70 g
111,57zł/kg

precio: 7,81 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad
2026-12-30
5900749027045 5900749027045 Bakalland
Bakalland Bakalland Pistacja Bakalland Bakalland Pistacja
prażone 200 g
104,45zł/kg

precio: 20,89 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-02-28
5900749020657 5900749020657 Bakalland
Bakalland Bakalland arándanos Bakalland Bakalland arándanos
secos 100 g
58,20zł/kg

precio: 5,82 zł

PLN
1
4
Bakalland Bakalland arándanos
5 5
5 2 Bakalland Bakalland arándanos
fecha de caducidad 2027-06-30
5900749021104 5900749021104 Bakalland
Bakalland Bakalland coco desecado Bakalland Bakalland coco desecado
fecha de caducidad
2027-08-30
5900749020862 5900749020862 Bakalland
Bakalland Bakalland rebanadas de Bakalland Bakalland rebanadas de
mango 70 g
140,43zł/kg

precio: 9,83 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad
2027-05-30
5900749020312 5900749020312 Bakalland
Bakalland almendras laminadas Bakalland almendras laminadas
Bakalland almendras laminadas
5 5
5 1 Bakalland almendras laminadas
fecha de caducidad 2027-02-28
5900749560016 5900749560016 Bakalland
Bakalland amapola masa Bakalland amapola masa
Bakalland amapola masa
4 5
4.5 11 Bakalland amapola masa
fecha de caducidad 2028-01-30
5900749020022 5900749020022 Bakalland
Bakalland avellanas Bakalland Bakalland avellanas Bakalland
Bakalland avellanas Bakalland
5 5
5 2 Bakalland avellanas Bakalland
fecha de caducidad 2027-01-30
5900749020244 5900749020244 Bakalland
Bakalland fechas sin hueso Bakalland fechas sin hueso
Bakalland fechas sin hueso
5 5
5 3 Bakalland fechas sin hueso
fecha de caducidad 2027-10-30
5900749115056 5900749115056 Bakalland
Bakalland palomitas de mantequilla Bakalland palomitas de mantequilla
en el microondas 90 g
33,22zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad
2027-10-30
 
5900749651325 5900749651325 Bakalland
Bakalland Bakalland Ba! Granola Bakalland Bakalland Ba! Granola
czekoladowa 300 g
31,07zł/kg

precio: 9,32 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad
2027-05-30
 
5900749610995 5900749610995 Bakalland
Bakalland Bakalland Ba! baton Bakalland Bakalland Ba! baton
zbożowy Banan 40 g
54,50zł/kg

precio: 2,18 zł

PLN
1
11
Bakalland Bakalland Ba! baton
5 5
5 3 Bakalland Bakalland Ba! baton
fecha de caducidad 2027-05-30
5900749610933 5900749610933 Bakalland
Bakalland Bakalland Bah! barra de Bakalland Bakalland Bah! barra de
cereal 5 comestibles 40 g
55,00zł/kg

precio: 2,20 zł

PLN
1
5
Bakalland Bakalland Bah! barra de
5 5
5 3 Bakalland Bakalland Bah! barra de
fecha de caducidad 2027-05-30
5900749115049 5900749115049 Bakalland
Bakalland palomitas de maíz con Bakalland palomitas de maíz con
sal 90 g
32,11zł/kg

precio: 2,89 zł

PLN
1
18
Bakalland palomitas de maíz con
5 5
5 1 Bakalland palomitas de maíz con
fecha de caducidad 2027-11-30
5900749115032 5900749115032 Bakalland
Bakalland palomitas de maíz y Bakalland palomitas de maíz y
queso 90 g
36,67zł/kg

precio: 3,30 zł

PLN
1
9
Bakalland palomitas de maíz y
5 5
5 1 Bakalland palomitas de maíz y
fecha de caducidad 2027-09-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5