Copernicus gofre de teatro clásico

Kopernik
55
5Copernicus gofre de teatro clásico
54Copernicus gofre de teatro clásico
Copernicus gofre de teatro clásicoCopernicus gofre de teatro clásico
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-07-31

pojemność

cena za kilogram

61,00 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900056012932

5900056012932

precio: 2,44 zł

2.44 PLN 2027-07-31 NewCondition
czekolada 28 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], mąka pszenna, oleje i tłuszcze roślinne (palmowy, rzepakowy), cukier, mleko pełne w proszku, orzeszki arachidowe 3,8 %, serwatka w proszku, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, skrobia ziemniaczana, sól, substancja spulchniająca (węglany sodu), żółtko jaj w proszku, aromat
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna2178 kJ / 522 kcal
Tłuszcz30 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone14 g
Węglowodany53 g
w tym cukry35 g
Białko7,0 g
Sól0,30 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
wolne od GMO - certyfikat jakości
marca:Kopernik
Nombre del producto regulado legalmente:Wafel w czekoladzie przekładany kremem (52 %) orzeszkowym.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Folia kurczliwa
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Bogusz , 2024-10-24 20:10:315



Bakalland Bakalland Ba! baton Bakalland Bakalland Ba! baton
zbożowy Banan 40 g
54,50zł/kg

precio: 2,18 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-05-30
Sante Sante crujiente muesli barra Sante Sante crujiente muesli barra
de vainilla de cereal con ciruelas secas rociadas con salsa 40 g
49,75zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad
2027-04-03
Sante Sante Green Tree Baton Sante Sante Green Tree Baton
granola de avena con el chocolate 40 g
64,00zł/kg

precio: 2,56 zł

PLN
1
31
fecha de caducidad
2026-11-28
Bakalland Bakalland Bah! barra de Bakalland Bakalland Bah! barra de
cereal 5 comestibles 40 g
55,00zł/kg

precio: 2,20 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-05-30
Sante Sante Crunchy Una barra de Sante Sante Crunchy Una barra de
plátano llena de chocolate 40 g
56,25zł/kg

precio: 2,25 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2027-01-20
Princessa Gofre Princessa Longa Princessa Gofre Princessa Longa
chocolate con leche recubierto de crema de cacao y cubierto de 40 g
58,25zł/kg

precio: 2,33 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-03-30
Princessa Gofre Princessa Longa Princessa Gofre Princessa Longa
chocolate con leche recubierto de crema de nueces y cubierto de 40 g
60,75zł/kg

precio: 2,43 zł

PLN
1
24
fecha de caducidad 2027-02-28
Mlekovita Mlekovita Wypasiony Mlekovita Mlekovita Wypasiony
batonik 40 g
74,75zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2026-10-14
Kopernik Copérnico Pierniczki Kopernik Copérnico Pierniczki
rellena con sabor a ciruela en el chocolate 150 g
57,53zł/kg

precio: 8,63 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-28
Kopernik Copernicus Catherine pan Kopernik Copernicus Catherine pan
de jengibre en chocolate 56 g
73,39zł/kg

precio: 4,11 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2027-03-30
Kopernik Kopernik Kissing Galletas Kopernik Kopernik Kissing Galletas
de jengibre con relleno de ciruela 140 g
31,29zł/kg

precio: 4,38 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5