Golpeadores de obleas

Knoppers
52Golpeadores de obleas
Wafelek mleczno-orzechowy Wafelek nadziewany - Warstwa wafla z polewą kakaową
Golpeadores de obleasGolpeadores de obleas
masa netto

masa netto

25 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-11

pojemność

cena za kilogram

72,40 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

40144382

precio: 1,81 zł

comprar 24 szt. para 1.78 zł/szt
1.81 PLN 2027-01-11 NewCondition
cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), odtłuszczone mleko w proszku* (13,5 %), mąka pszenna (12,3 %), orzechy laskowe (9,1 %), pełnoziarnista mąka pszenna (6,1 %), kakao, tłuszcz mleczny* (2,6 %), kakao niskotłuszczowe, skrobia pszenna, emulgator: lecytyny (soja), produkt z serwatki (z mleka), pełnotłuste mleko w proszku* (0,2 %), sól, aromaty naturalne, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, mielone orzeszki ziemne, *łączna zawartość mleka 10 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza Na 100 g
Wartość energetyczna 2294 kJ/550 kcal
Tłuszcz 33,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 18,6 g
Węglowodany 52,4 g
w tym cukry 35,3 g
Białko 8,8 g
Sól 0,39 g

Migdały : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Wafelek mleczno-orzechowy Wafelek nadziewany - Warstwa wafla z polewą kakaową
Características:kruchy
marca:Knoppers
Nombre del producto regulado legalmente:Wafelek nadziewany (nadzienie mleczne 30,2 %, nadzienie nugatowe 29,4 %).
Conservación:Chronić przed ciepłem i wilgocią!
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Sante Barra de cereales Sante Sante Barra de cereales Sante
    Smart Team 25 g
    79,60zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad
    2027-04-20
    Knoppers Oblea de cacahuete con Knoppers Oblea de cacahuete con
    leche Knoppers Peanut 25 g
    70,80zł/kg

    precio: 1,77 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2027-07-01
    Knoppers Knoppers Yogurt Oblea de Knoppers Knoppers Yogurt Oblea de
    leche y yogur 25 g
    70,80zł/kg

    precio: 1,77 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-08-01
    Pawełek barra de caramelo Pawełek barra de caramelo
    42 g
    75,24zł/kg

    precio: 3,16 zł

    PLN
    1
    57
    fecha de caducidad 2027-02-26
    Pawełek barra de helado Pawełek barra de helado
    fecha de caducidad 2027-05-26
    Grześki Divida la oblea de Grześki Divida la oblea de
    chocolate sin 6 - Cocoa 26 g
    47,69zł/kg

    precio: 1,24 zł

    PLN
    1
    37
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Grześki oblea de chocolate Grześki oblea de chocolate
    naturales 36 g
    52,22zł/kg

    precio: 1,88 zł

    PLN
    1
    128
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Prince Polo Oblea clásica Prince Prince Polo Oblea clásica Prince
    fecha de caducidad 2027-05-18
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5