Oblea de cacahuete con leche Knoppers Peanut

Knoppers
55
Ok.Oblea de cacahuete con leche Knoppers Peanut
52Oblea de cacahuete con leche Knoppers Peanut
Wafelek nadziewany - Warstwa wafla z polewą kakaową
Oblea de cacahuete con leche Knoppers PeanutOblea de cacahuete con leche Knoppers Peanut
masa netto

masa netto

25 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-07-01

pojemność

cena za kilogram

70,80 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

40144627

precio: 1,77 zł

1.77 PLN 2027-07-01 NewCondition
cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea, rzepakowy), mąka pszenna (13,4 %), odtłuszczone mleko w proszku (12,5 %), orzeszki ziemne (11,6 %), pełnoziarnista mąka pszenna (7,2 %), tłuszcz mleczny (2,6 %), kakao, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, sól, emulgator: lecytyny (z soi), serwatka w proszku (z mleka), skrobia pszenna, aromaty naturalne, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, mielone orzechy laskowe
Wartości odżywcze (%)Na 100 g
Wartość energetyczna2242 kJ/537 kcal
Tłuszcz32,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone18,2 g
Węglowodany49,9 g
w tym cukry33,3 g
Białko10,7 g
Sól0,68 g

Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Wafelek nadziewany - Warstwa wafla z polewą kakaową
marca:Knoppers
Nombre del producto regulado legalmente:Wafelek nadziewany (krem z orzeszków ziemnych 26,7 % z solonymi, siekanym orzeszkami ziemnymi 8,9 %, nadzienie mleczne 30,3 %).
Conservación:Chroń przed ciepłem i wilgocią!
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2025-11-30 16:01:45Ok.



Sante Barra de cereales Sante Sante Barra de cereales Sante
Smart Team 25 g
79,60zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad
2027-04-20
Knoppers Golpeadores de obleas Knoppers Golpeadores de obleas
25 g
72,40zł/kg

precio: 1,81 zł

PLN
1
48
fecha de caducidad 2027-01-11
Knoppers Knoppers Yogurt Oblea de Knoppers Knoppers Yogurt Oblea de
leche y yogur 25 g
70,80zł/kg

precio: 1,77 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-08-01
Pawełek barra de caramelo Pawełek barra de caramelo
42 g
75,24zł/kg

precio: 3,16 zł

PLN
1
57
fecha de caducidad 2027-02-26
Pawełek barra de helado Pawełek barra de helado
fecha de caducidad 2027-05-26
Grześki Divida la oblea de Grześki Divida la oblea de
chocolate sin 6 - Cocoa 26 g
47,69zł/kg

precio: 1,24 zł

PLN
1
37
fecha de caducidad 2027-01-31
Grześki oblea de chocolate Grześki oblea de chocolate
naturales 36 g
52,22zł/kg

precio: 1,88 zł

PLN
1
128
fecha de caducidad 2027-06-30
Prince Polo Oblea clásica Prince Prince Polo Oblea clásica Prince
fecha de caducidad 2027-05-18
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5