Regalos de la naturaleza de chile BIO

Dary Natury
51Regalos de la naturaleza de chile BIO

Chili nadaje przyprawon pikantny smak. Dodaje się go w niewielkiej ilości, według indywidualnych upodobań do gulaszu, mięsa, ryb, potraw jarzynowych i sosów.
Chili ma również doskonały wpływ na trawienie.

Regalos de la naturaleza de chile BIORegalos de la naturaleza de chile BIO
BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-10-02

pojemność

cena za kilogram

510,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741007018

5902741007018

precio: 15,31 zł

15.31 PLN 2027-10-02 NewCondition

chilli* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Chili nadaje przyprawon pikantny smak. Dodaje się go w niewielkiej ilości, według indywidualnych upodobań do gulaszu, mięsa, ryb, potraw jarzynowych i sosów.
Chili ma również doskonały wpływ na trawienie.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Prymat toda la mostaza Prymat toda la mostaza
    30 g
    66,33zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
    naturaleza Anís BIO 30 g
    254,00zł/kg

    precio: 7,62 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-01-04
    Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
    naturaleza BIO salados 30 g
    203,67zł/kg

    precio: 6,11 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-08-01
    Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
    naturaleza BIO nuez moscada molida 30 g
    546,00zł/kg

    precio: 16,38 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-10-01
    Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
    Naturaleza Clavos Enteros BIO 30 g
    463,00zł/kg

    precio: 13,89 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2028-02-01
    Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
    naturaleza BIO clavo de olor molido 30 g
    489,33zł/kg

    precio: 14,68 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-11-03
    Dary Natury Dary Natury Jałowiec Dary Natury Dary Natury Jałowiec
    fecha de caducidad
    2028-01-02
    Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
    naturaleza de cilantro BIO semilla 30 g
    218,00zł/kg

    precio: 6,54 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-02-01
    Dary Natury Té de raíz de diente Dary Natury Té de raíz de diente
    de león Dary Natury BIO 100 g
    189,90zł/kg

    precio: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-01-04
    Dary Natury Dary Natury té BIO Dary Natury Dary Natury té BIO
    hierba tomillo 25 g
    270,40zł/kg

    precio: 6,76 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-04-01
    Dary Natury Condimento para aves Dary Natury Condimento para aves
    Dary Natury BIO 30 g
    260,67zł/kg

    precio: 7,82 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-01-02
    Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
    do mięsa 40 g
    231,50zł/kg

    precio: 9,26 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-03-01
    Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
    naturaleza Provenzal BIO condimentos 20 g
    429,50zł/kg

    precio: 8,59 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-03-03
    Dary Natury Dary Natury
    500 g
    65,52zł/kg

    precio: 32,76 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-04-03
    Dary Natury Harina de bellota Dary Dary Natury Harina de bellota Dary
    Natury BIO sin gluten 500 g
    33,52zł/kg

    precio: 16,76 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-12-04
    Dary Natury Dones de la naturaleza Dary Natury Dones de la naturaleza
    secó BIO cebolla 40 g
    222,00zł/kg

    precio: 8,88 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-05-03
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5