sonko pan ligero de centeno

Sonko
55
5sonko pan ligero de centeno
44sonko pan ligero de centeno
- wysoka zawartość błonnika pokarmowego - z inuliną (błonnik rozpuszczalny) - bez dodatków cukrów* - jedna kromka to 23 kcal *zawiera naturalnie występujące cukrów
sonko pan ligero de centenosonko pan ligero de centeno
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-09

pojemność

cena za kilogram

43,18 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180210505

5902180210505

precio: 7,34 zł

7.34 PLN 2027-09-09 NewCondition
Sonko sonko pan ligero de centeno Sonko sonko pan ligero de centeno
170 g
41,53zł/kg

precio: 7,06 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-05-22
60,1 % mąka żytnia, mąka pszenna, woda, 2,6 % błonnik pszenny, ekstrakt słodowy jęczmienny, 2 % inulina, sól, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna1499 kJ
Wartość energetyczna354 kcal
Tłuszcz, w tym:0,5 g
- kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany, w tym:74,2 g
- cukry<0,5 g
Błonnik8,9 g
Białko8,7 g
Sól1,0 g

Jęczmień : Zawiera
Żyto : Zawiera
Pszenica : Zawiera
- wysoka zawartość błonnika pokarmowego - z inuliną (błonnik rozpuszczalny) - bez dodatków cukrów* - jedna kromka to 23 kcal *zawiera naturalnie występujące cukrów
Características:wysoka zawartość błonnika, bez dodatku cukrów*, *zawiera naturalnie występujące cukry
marca:Sonko
Sobre la marca:Sonko - dbaj o siebie! Spróbuj również Lekkkich wafelków w czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki pełnoziarniste w ciemnej czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki 3 ziarna w mlecznej czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki z owsem w mlecznej czekoladzie
Nombre del producto regulado legalmente:Pieczywo lekkie żytnie. Pieczywo chrupkie, ekstrudowane.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data i numer partii - podane na wierzchu opakowania.
Tipo de embalaje:Pudełko
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • aleksandra , 2022-08-10 14:07:155



Sonko soluble pan luz sonko Sonko soluble pan luz sonko
fecha de caducidad 2027-05-17
Sonko luz sonko 7 pan de grano Sonko luz sonko 7 pan de grano
fecha de caducidad 2027-03-24
Sonko sonko luz integral pan Sonko sonko luz integral pan
crujiente 170 g
40,47zł/kg

precio: 6,88 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2027-09-01
Sonko Pan integral de Sonko Sonko Pan integral de Sonko
fecha de caducidad 2027-08-03
Sonko Pan ligero de sonko con Sonko Pan ligero de sonko con
espelta y calabaza 170 g
40,47zł/kg

precio: 6,88 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-08-09
Sonko sonko pan tan liviano con Sonko sonko pan tan liviano con
semillas de girasol 170 g
40,47zł/kg

precio: 6,88 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-05-15
Sonko pasteles de arroz naturales Sonko pasteles de arroz naturales
130 g
36,15zł/kg

precio: 4,70 zł

PLN
1
62
fecha de caducidad 2027-09-15
Sonko Obleas de arroz sonko con Sonko Obleas de arroz sonko con
sal marina 130 g
37,08zł/kg

precio: 4,82 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-09-25
Sonko Granos de cebada Sonko Sonko Granos de cebada Sonko
Country 4x100g 400 g
14,58zł/kg

precio: 5,83 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-03-01
Sonko Arroz blanco de grano largo Sonko Arroz blanco de grano largo
Sonko 1 kg

precio: 7,32 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-02
Sonko tortas de arroz de las Sonko tortas de arroz de las
semillas de calabaza 130 g
37,31zł/kg

precio: 4,85 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad 2027-05-12
Sonko avena, tostados 4 bolsas x Sonko avena, tostados 4 bolsas x
100g 400 g
16,13zł/kg

precio: 6,45 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-03-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5