Pan integral de Sonko

Sonko
51Pan integral de Sonko
Pan integral de SonkoPan integral de Sonko
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-03

pojemność

cena za kilogram

41,12 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180890509

5902180890509

precio: 6,99 zł

6.99 PLN 2027-08-03 NewCondition
60 % pełnoziarnista mąka (żytnia i pszenna), mąka żytnia, woda, mąka gryczana, ekstrakt słodowy jęczmienny, 2 % inulina, błonnik gryczany, otręby kukurydziane, sól, zakwas żytni, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna1477 kJ
Wartość energetyczna349 kcal
Tłuszcz, w tym:1,3 g
- kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany, w tym:69,2 g
- cukry0,8 g
Błonnik11,6 g
Białko9,4 g
Sól1,0 g
Potas435 mg (22 %**)
Magnez99,8 mg (27 %**)
Żelazo2,4 mg (17 %**)
Cynk2,7 mg (27 %**)
Chrom14 µg (35 %**)
** % dziennej referencyjnej wartości spożycia

Jęczmień : Zawiera
Żyto : Zawiera
Pszenica : Zawiera
wysoka zawartość błonnika, bez dodatku cukrów*, źródło magnezu, żelaza, potasu i cynku, wysoka zawartość chromu, z inuliną (błonnik rozpuszczalny), jedna kromka to 23 kcal, *zawiera naturalnie występujące cukry
marca:Sonko
Sobre la marca:Sonko - dbaj o siebie! Spróbuj również Lekkich wafelków w czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki pełnoziarniste w ciemnej czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki 3 ziarna w mlecznej czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki z owsem w mlecznej czekoladzie
Nombre del producto regulado legalmente:Pieczywo lekkie pełnoziarniste. Pieczywo chrupkie, ekstrudowane.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Pudełko
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Sonko soluble pan luz sonko Sonko soluble pan luz sonko
    fecha de caducidad 2027-05-17
    Sonko sonko pan ligero de centeno Sonko sonko pan ligero de centeno
    170 g
    41,53zł/kg

    precio: 7,06 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-05-22
    Sonko luz sonko 7 pan de grano Sonko luz sonko 7 pan de grano
    fecha de caducidad 2027-03-24
    Sonko sonko luz integral pan Sonko sonko luz integral pan
    crujiente 170 g
    40,47zł/kg

    precio: 6,88 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2027-09-01
    Sonko Pan ligero de sonko con Sonko Pan ligero de sonko con
    espelta y calabaza 170 g
    40,47zł/kg

    precio: 6,88 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-08-09
    Sonko pasteles de arroz naturales Sonko pasteles de arroz naturales
    130 g
    36,15zł/kg

    precio: 4,70 zł

    PLN
    1
    62
    fecha de caducidad 2027-09-15
    Sonko Obleas de arroz sonko con Sonko Obleas de arroz sonko con
    sal marina 130 g
    37,08zł/kg

    precio: 4,82 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-09-25
    Sonko Granos de cebada Sonko Sonko Granos de cebada Sonko
    Country 4x100g 400 g
    14,58zł/kg

    precio: 5,83 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-03-01
    Sonko Arroz blanco de grano largo Sonko Arroz blanco de grano largo
    Sonko 1 kg

    precio: 7,32 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-04-02
    Sonko tortas de arroz de las Sonko tortas de arroz de las
    semillas de calabaza 130 g
    37,31zł/kg

    precio: 4,85 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2027-05-12
    Sonko avena, tostados 4 bolsas x Sonko avena, tostados 4 bolsas x
    100g 400 g
    16,13zł/kg

    precio: 6,45 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5