sal de ajo

Cykoria
47sal de ajo
Sól czosnkową można zastosować do nacierania mięsa, drobiu i ryb przed przyrządzeniem. Stanowi doskonały dodatek do surówek i sałatek.
sal de ajosal de ajo
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-05-30

pojemność

cena za kilogram

20,50 zł / kg

ocena

ranking

4.1/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288004293

5900288004293

precio: 0,82 zł

0.82 PLN 2028-05-30 NewCondition
sól (75%), czosnek (25%)
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Sól czosnkową można zastosować do nacierania mięsa, drobiu i ryb przed przyrządzeniem. Stanowi doskonały dodatek do surówek i sałatek.
marca:Cykoria
Sobre la marca:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nombre del producto regulado legalmente:Sól czosnkowa
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Torebka
Dirección del productor:CYKORIA S.A.
Wierzchosławice 15
88-140 Gniewkowo
Dirección de devolución:CYKORIA S.A.
Wierzchosławice 15
88-140 Gniewkowo
Serwis Konsumenta
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 7 ocen.




    Salvita Salvita
    250 g
    46,36zł/kg

    precio: 11,59 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-10-30
    500 g
    23,98zł/kg

    precio: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2029-05-30
    o'Sole mar? ? gruesa de sal yodada o'Sole mar? ? gruesa de sal yodada
    900 g
    4,22zł/kg

    precio: 3,80 zł

    PLN
    1
    10
    Kujawska sal yodada vacío Kujawska sal yodada vacío
    fecha de caducidad 2028-03-21
    o'Sole sal comestible evaporada o'Sole sal comestible evaporada
    fina yodada 1 kg

    precio: 3,50 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2028-07-25
    o'Sole oSal, sal gema yodada o'Sole oSal, sal gema yodada
    1 kg

    precio: 3,49 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2028-08-30
    Prymat sal de nitrito Prymat sal de nitrito
    50 g
    47,40zł/kg

    precio: 2,37 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2027-09-30
    o'Sole sal de roca yodada o'Sole sal de roca yodada
    1 kg

    precio: 3,51 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2028-09-30
    Cykoria comestibles ácido Cykoria comestibles ácido
    cítrico 20 g
    92,50zł/kg

    precio: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Cykoria sopa de remolacha rápida Cykoria sopa de remolacha rápida
    60 g
    37,67zł/kg

    precio: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    fecha de caducidad 2028-03-30
    Cykoria chile Cykoria chile
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Cykoria Cristiano café de grano Cykoria Cristiano café de grano
    exprese 30 bolsas 120 g
    44,92zł/kg

    precio: 5,39 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
    sabor de la fresa 100 g
    56,30zł/kg

    precio: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
    sabor del ron 100 g
    32,40zł/kg

    precio: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
    instantáneo de achicoria 190 g
    36,79zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5