pretzels 300g - Paquete Familijna

Lajkonik
55
Ok.pretzels 300g - Paquete Familijna
58pretzels 300g - Paquete Familijna
pretzels 300g - Paquete Familijnapretzels 300g - Paquete Familijna
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-24

pojemność

cena za kilogram

24,13 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900320002614

5900320002614

precio: 7,24 zł

comprar 21 szt. para 7.13 zł/szt
7.24 PLN 2027-02-24 NewCondition
mąka pszenna, sól, olej rzepakowy (2,5 %), drożdże, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu
Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza 100 g
Energia1603 kJ / 379 kcal
Tłuszcz4,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany72 g
w tym cukry2,7 g
Błonnik3,4 g
Białko12 g
Sól3,0 g

Jęczmień : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
z olejem rzepakowym, produkt wegański, bez dodatku wzmacniaczy smaku, duża paka, wypiekane w piecu
marca:Lajkonik
Sobre la marca:Lajkonik Legendarny smak Lajkonik tak powstaje legendarny smak Od pokoleń wypiekamy pod Krakowem Używamy wysokiej klasy mąki Mamy serce do słonych wypieków Jesteśmy częścią Lorenz od 1993
Nombre del producto regulado legalmente:Paluszki słone.
Conservación:Przechowywać w zaciemnionym i suchym miejscu z dala od źródła ciepła.
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Marek , 2025-03-27 15:18:12Ok.



Lajkonik pretzels 200g Lajkonik pretzels 200g
fecha de caducidad 2027-03-16
Lajkonik Fiestas colines salados Lajkonik Fiestas colines salados
extrafino 180 g
33,28zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
26
fecha de caducidad 2027-03-18
Lajkonik fiestas de verano en los Lajkonik fiestas de verano en los
viajes Pequeño pan con sabor a vainilla 100 g
62,70zł/kg

precio: 6,27 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2027-05-20
Lajkonik Lajkonik se pega con Lajkonik Lajkonik se pega con
semillas de sésamo 150 g
39,93zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-03-12
Sticks salados sin gluten Biopont Sticks salados sin gluten Biopont
BIO 45 g
116,44zł/kg

precio: 5,24 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-02-03
Lajkonik Lajkonik Junior Paluszki Lajkonik Lajkonik Junior Paluszki
o smaku 180 g
33,28zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-02-17
Biominki Biominki
75 g
76,93zł/kg

precio: 5,77 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-03-31
Lajkonik Lajkonik Paluszki Junior Lajkonik Lajkonik Paluszki Junior
fecha de caducidad
2027-02-03
Lajkonik galletas Súper Lajkonik galletas Súper
fecha de caducidad 2027-04-24
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5