galletas Súper

Lajkonik
58galletas Súper
galletas Súpergalletas Súper
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-04-24

pojemność

cena za kilogram

40,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900320001136

5900320001136

precio: 7,20 zł

comprar 24 szt. para 7.09 zł/szt
7.20 PLN 2027-04-24 NewCondition
mąka pszenna, olej rzepakowy (21 %), jęczmienny ekstrakt słodowy, substancje spulchniające: wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu, sól, glukoza, jaja w proszku, emulgator: lecytyny
Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza 100 g
Energia1968 kJ / 469 kcal
Tłuszcz20 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,6 g
Węglowodany62 g
w tym cukry2,9 g
Błonnik2,4 g
Bialko9,1 g
Sól1,9 g

Jęczmień : Zawiera
Jaja : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
z olejem rzepakowym, produkt wegetariański, bez dodatku wzmacniaczy smaku, wypiekane w piecu
marca:Lajkonik
Sobre la marca:Lajkonik Legendarny smak Tak powstaje legendarny smak Od pokoleń wypiekamy pod Krakowem Używamy wysokiej klasy mąki Mamy serce do słonych wypieków Jesteśmy częścią Lorenz od 1993
Nombre del producto regulado legalmente:Krakersy solone.
Conservación:Przechowywać w zaciemnionym i suchym miejscu, z dala od źródła ciepła.
Tipo de embalaje:Folia kurczliwa
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 8 ocen.




    Bio Ania Mini galletas de la selva Bio Ania Mini galletas de la selva
    Bio Ania BIO 100 g
    59,90zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-02-28
    Lajkonik pretzels 200g Lajkonik pretzels 200g
    fecha de caducidad 2027-03-16
    Lajkonik pretzels 300g - Paquete Lajkonik pretzels 300g - Paquete
    Familijna 300 g
    24,13zł/kg

    precio: 7,24 zł

    PLN
    1
    21
    fecha de caducidad 2027-02-24
    Lajkonik Fiestas colines salados Lajkonik Fiestas colines salados
    extrafino 180 g
    33,28zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    26
    fecha de caducidad 2027-03-18
    Lajkonik fiestas de verano en los Lajkonik fiestas de verano en los
    viajes Pequeño pan con sabor a vainilla 100 g
    62,70zł/kg

    precio: 6,27 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad
    2027-05-20
    Lajkonik Lajkonik se pega con Lajkonik Lajkonik se pega con
    semillas de sésamo 150 g
    39,93zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-03-12
    Lajkonik Lajkonik Junior Paluszki Lajkonik Lajkonik Junior Paluszki
    o smaku 180 g
    33,28zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-02-17
    Lajkonik Lajkonik Paluszki Junior Lajkonik Lajkonik Paluszki Junior
    fecha de caducidad
    2027-02-03
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5