Lajkonik
51
Bez dodatku - wzmacniaczy smaku - konserwantów - barwników super kruche delikatny smak Od pokoleń Wypiekane w Skawinie pod Krakowem, z wysokiej klasy mąki. Dla całej rodziny Poczuj smak zabawy!
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-17

pojemność

cena za kilogram

33,28 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900320006735

5900320006735

precio: 5,99 zł

comprar 14 szt. para 5.90 zł/szt
5.99 PLN 2027-02-17 NewCondition
mąka pszenna, olej rzepakowy, cukier, sól, jęczmienny ekstrakt słodowy, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, drożdże, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu, aromat wanilinowy
Wartości odżywcze (%)100 g
Energia1718 kJ / 406 kcal
Tłuszcz5,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,6 g
Węglowodany75 g
w tym cukry5,7 g
Błonnik2,6 g
Białko12 g
Sól1,9 g

Jęczmień : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Bez dodatku - wzmacniaczy smaku - konserwantów - barwników super kruche delikatny smak Od pokoleń Wypiekane w Skawinie pod Krakowem, z wysokiej klasy mąki. Dla całej rodziny Poczuj smak zabawy!
Características:bez dodatku konserwantów, bez barwników, bez dodatku wzmacniaczy smaku, delikatny smak, super kruche, wypiekane w piecu
marca:Lajkonik
Sobre la marca:Lajkonik Legendarny smak Jesteśmy częścią Lorenz od 1993
Conservación:Przechowywać w zaciemnionym i suchym miejscu, z dala od źródła ciepła.
Tipo de embalaje:Torba
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Lajkonik Fiestas colines salados Lajkonik Fiestas colines salados
    extrafino 180 g
    33,28zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    26
    fecha de caducidad 2027-03-18
    Lajkonik pretzels 200g Lajkonik pretzels 200g
    fecha de caducidad 2027-03-16
    Lajkonik pretzels 300g - Paquete Lajkonik pretzels 300g - Paquete
    Familijna 300 g
    24,13zł/kg

    precio: 7,24 zł

    PLN
    1
    21
    fecha de caducidad 2027-02-24
    Lajkonik fiestas de verano en los Lajkonik fiestas de verano en los
    viajes Pequeño pan con sabor a vainilla 100 g
    62,70zł/kg

    precio: 6,27 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad
    2027-05-20
    Lajkonik Lajkonik se pega con Lajkonik Lajkonik se pega con
    semillas de sésamo 150 g
    39,93zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-03-12
    Sticks salados sin gluten Biopont Sticks salados sin gluten Biopont
    BIO 45 g
    116,44zł/kg

    precio: 5,24 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2027-02-03
    Biominki Biominki
    75 g
    76,93zł/kg

    precio: 5,77 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2027-03-31
    Lajkonik Lajkonik Paluszki Junior Lajkonik Lajkonik Paluszki Junior
    fecha de caducidad
    2027-02-03
    Lajkonik galletas Súper Lajkonik galletas Súper
    fecha de caducidad 2027-04-24
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5