pimienta de color granular

Prymat
51pimienta de color granular
Warto wiedzieć: Pieprz kolorowy dodajemy zazwyczaj na początku przyrządzania potrawy, gdyż wówczas uwalnia najwięcej smaku i aromatu. Pasuje do: - galaret mięsnych - pieczonych i duszonych mięs - sałatek - ryb Nietypowe zastosowanie: Pieprz kolorowy sprawdzi się również do dekoracji potraw, np. śledzi w oleju czy steków.
pimienta de color granularpimienta de color granular
masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-05-30

pojemność

cena za kilogram

148,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135011723

5901135011723

precio: 2,22 zł

2.22 PLN 2028-05-30 NewCondition
pieprz czarny, pieprz biały, pieprz zielony, pieprz różowy
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Pieprz kolorowy dodajemy zazwyczaj na początku przyrządzania potrawy, gdyż wówczas uwalnia najwięcej smaku i aromatu. Pasuje do: - galaret mięsnych - pieczonych i duszonych mięs - sałatek - ryb Nietypowe zastosowanie: Pieprz kolorowy sprawdzi się również do dekoracji potraw, np. śledzi w oleju czy steków.
Características:u nas 15 g bez zmian, pełne aromatu zioła i przyprawy
marca:Prymat
Nombre del producto regulado legalmente:Pieprz kolorowy ziarnisty - suszona mieszanka przyprawowa.
Conservación:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Prymat ají ( pimiento de cayena ) Prymat ají ( pimiento de cayena )
    picada 15 g
    132,67zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Prymat pimienta de Jamaica Prymat pimienta de Jamaica
    15 g
    132,67zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Prymat canela picada Prymat canela picada
    15 g
    132,67zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Prymat pimienta blanca picada Prymat pimienta blanca picada
    15 g
    148,00zł/kg

    precio: 2,22 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Prymat jengibre picado Prymat jengibre picado
    15 g
    132,67zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2029-03-31
    Prymat enebro fruta Prymat enebro fruta
    15 g
    142,00zł/kg

    precio: 2,13 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2029-02-28
    Cykoria clavos Cykoria clavos
    15 g
    199,33zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    fecha de caducidad 2028-02-28
    Cykoria cúrcuma picada Cykoria cúrcuma picada
    15 g
    116,00zł/kg

    precio: 1,74 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Prymat pimienta negro Prymat pimienta negro
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Prymat pimientos dulces suelo Prymat pimientos dulces suelo
    20 g
    105,00zł/kg

    precio: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Prymat de pimienta de cayena Prymat de pimienta de cayena
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2029-02-28
    Prymat clásica parrilla Prymat clásica parrilla
    condimento 20g

    precio: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2029-03-31
    Prymat frotado mejorana Prymat frotado mejorana
    8 g
    248,75zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-30
    Prymat sazonar albahaca para Prymat sazonar albahaca para
    vajilla la provisión en el reverso 10 g
    199,00zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2029-03-30
    Prymat Aderezo para peces Prymat Aderezo para peces
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Prymat sal de ajo Prymat sal de ajo
    40 g
    55,50zł/kg

    precio: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad
    2028-01-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5