cúrcuma picada

Cykoria
55
Polecam cúrcuma picada
515cúrcuma picada
Kurkuma mielona - kłącza lub korzenie wieloletniej rośliny z rodziny imbirowatych, suszone a następnie mielone na jaskrawożółty proszek. Głównym producentem kurkumy są Indie; uprawia się ją również w Indonezji, Chinach, Bangladeszu, Ameryce Południowej i na Karaibach. Delikatnie aromatyczna kurkuma ma zapach pieprzu. Jej smak jest ostry, paląco-korzenny i gorzkawy. Kurkuma jest podstawowym składnikiem mieszanki curry. Jest stosowana do przyprawiania potraw z jaj, drobiu i ryżu oraz jako dodatek do sosów i musztardy.
cúrcuma picadacúrcuma picada
masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

116,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288050719

5900288050719

precio: 1,74 zł

1.74 PLN 2028-06-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Kurkuma mielona - kłącza lub korzenie wieloletniej rośliny z rodziny imbirowatych, suszone a następnie mielone na jaskrawożółty proszek. Głównym producentem kurkumy są Indie; uprawia się ją również w Indonezji, Chinach, Bangladeszu, Ameryce Południowej i na Karaibach. Delikatnie aromatyczna kurkuma ma zapach pieprzu. Jej smak jest ostry, paląco-korzenny i gorzkawy. Kurkuma jest podstawowym składnikiem mieszanki curry. Jest stosowana do przyprawiania potraw z jaj, drobiu i ryżu oraz jako dodatek do sosów i musztardy.
marca:Cykoria
Sobre la marca:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nombre del producto regulado legalmente:Kurkuma mielona.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:Konfekcjonowano: CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 15 ocen.

  • Agata , 2020-12-23 20:52:46Polecam



Prymat ají ( pimiento de cayena ) Prymat ají ( pimiento de cayena )
picada 15 g
132,67zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2029-02-28
Prymat pimienta de Jamaica Prymat pimienta de Jamaica
15 g
132,67zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2029-06-30
Prymat canela picada Prymat canela picada
15 g
132,67zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2029-06-30
Prymat pimienta blanca picada Prymat pimienta blanca picada
15 g
148,00zł/kg

precio: 2,22 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2029-02-28
Prymat jengibre picado Prymat jengibre picado
15 g
132,67zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2029-03-31
Prymat pimienta de color granular Prymat pimienta de color granular
15 g
148,00zł/kg

precio: 2,22 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-05-30
Prymat enebro fruta Prymat enebro fruta
15 g
142,00zł/kg

precio: 2,13 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2029-02-28
Cykoria clavos Cykoria clavos
15 g
199,33zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
21
fecha de caducidad 2028-02-28
Cykoria comestibles ácido Cykoria comestibles ácido
cítrico 20 g
92,50zł/kg

precio: 1,85 zł

PLN
1
42
fecha de caducidad 2029-02-28
Cykoria sopa de remolacha rápida Cykoria sopa de remolacha rápida
60 g
37,67zł/kg

precio: 2,26 zł

PLN
1
35
fecha de caducidad 2028-03-30
Cykoria chile Cykoria chile
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2028-01-30
Cykoria Cristiano café de grano Cykoria Cristiano café de grano
exprese 30 bolsas 120 g
44,92zł/kg

precio: 5,39 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-05-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor de la fresa 100 g
56,30zł/kg

precio: 5,63 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
sabor del ron 100 g
32,40zł/kg

precio: 3,24 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-11-30
Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
instantáneo de achicoria 190 g
36,79zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5