pesto rojo de tomates orgánicos secos

Alce Nero
53pesto rojo de tomates orgánicos secos
pesto rojo de tomates orgánicos secospesto rojo de tomates orgánicos secos
BIO
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-03-25

pojemność

cena za kilogram

116,69 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004850217

8009004850217

precio: 15,17 zł

15.17 PLN 2028-03-25 NewCondition

uwodnione suszone pomidory* (55%), pulpa pomidorowa* (18%), olej słonecznikowy*, koncentrat pomidorowy* (7%) oliwa z oliwek extra virgin*, ser Parmigiano Reggiano DOP* (mleko krowie*, sól, podpuszczka), ser pecorino* (mleko owcze*, sól, podpuszczka), ocet jabłkowy*, sól, pieprz*, chilli*, (*certyfikowany składnik ekologiczny)


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Alce Nero Alce Nero Pesto con Alce Nero Alce Nero Pesto con
    calabacín BIO 130 g
    101,54zł/kg

    precio: 13,20 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2029-04-15
    Alce Nero Pesto Genovese bio Alce Nero Pesto Genovese bio
    fecha de caducidad 2028-03-26
    Alce Nero pesto de albahaca Alce Alce Nero pesto de albahaca Alce
    Nero con BIO tofu vegana 130 g
    146,08zł/kg

    precio: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-03-27
    Alce Nero Concentrado de Tomate Alce Nero Concentrado de Tomate
    Alce Nero 28% BIO 130 g
    82,38zł/kg

    precio: 10,71 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-10-14
    Le Pepe Le Pepe Pesto de albahaca Le Pepe Le Pepe Pesto de albahaca
    fecha de caducidad
    2028-11-11
    Bio Planet Bio Planet Pesto Verde Bio Planet Bio Planet Pesto Verde
    fecha de caducidad 2029-01-01
    Krakus concentrado de sopa de Krakus concentrado de sopa de
    remolacha roja 300 ml
    24,67zł/l

    precio: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Podravka mousse de tomate Podravka mousse de tomate
    500 g
    8,70zł/kg

    precio: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad 2029-05-05
    Alce Nero café molido 100 % Alce Nero café molido 100 %
    Arabica espresso comercio justo 250 g
    190,32zł/kg

    precio: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2028-04-17
    Alce Nero café molido 100 % Alce Nero café molido 100 %
    arabica moka comercio justo 250 g
    181,76zł/kg

    precio: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-04-10
    Alce Nero café molido arabica Alce Nero café molido arabica
    robusta 100 % moka fuerte forte comercio justo 250 g
    191,96zł/kg

    precio: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-06-17
    Alce Nero Pasta integral de Alce Nero Pasta integral de
    sémola Alce Nero BIO fusilli 500 g
    18,78zł/kg

    precio: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2029-03-17
    Alce Nero Alce Nero BIO sándwich Alce Nero Alce Nero BIO sándwich
    de pasta integral espaguetis 500 g
    30,34zł/kg

    precio: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-04-28
    Alce Nero Alce Nero
    500 g
    31,02zł/kg

    precio: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2029-04-09
    Alce Nero Pasta Alce Nero Penne Alce Nero Pasta Alce Nero Penne
    Rigate Farro de BIO emmer 500 g
    32,26zł/kg

    precio: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-08-22
    Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
    tricolor BIO brocas helicoidales 500 g
    23,64zł/kg

    precio: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-04-11
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5