Pasta Alce Nero Penne Rigate Farro de BIO emmer

Alce Nero
52Pasta Alce Nero Penne Rigate Farro de BIO emmer

Makaron polecamy z sosami pomidorowymi Alce Nero.

Pasta Alce Nero Penne Rigate Farro de BIO emmerPasta Alce Nero Penne Rigate Farro de BIO emmer
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-08-22

pojemność

cena za kilogram

32,26 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004120112

8009004120112

precio: 16,13 zł

16.13 PLN 2028-08-22 NewCondition

mąka z pszenicy płaskurki*, woda (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1465 kJ/344 kcal
Tłuszcz - 1,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,3 g
Węglowodany - 68 g
w tym cukry - 2,2 g
Błonnik - 4,0 g
Białko - 12 g
Sól - 0 g  


Makaron polecamy z sosami pomidorowymi Alce Nero.


marca:

Alce Nero


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Melissa Pastas del espagueti primo Melissa Pastas del espagueti primo
    gusto no 6 500 g
    10,80zł/kg

    precio: 5,40 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2029-04-03
    Alce Nero Pasta integral de Alce Nero Pasta integral de
    sémola Alce Nero BIO fusilli 500 g
    18,78zł/kg

    precio: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2029-03-17
    Alce Nero Alce Nero BIO sándwich Alce Nero Alce Nero BIO sándwich
    de pasta integral espaguetis 500 g
    30,34zł/kg

    precio: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-04-28
    Alce Nero Alce Nero
    500 g
    31,02zł/kg

    precio: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2029-04-09
    Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
    tricolor BIO brocas helicoidales 500 g
    23,64zł/kg

    precio: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-04-11
    Alce Nero Alce Nero Pasta Alce Nero Alce Nero Pasta
    Spaghetti Farro de BIO emmer 500 g
    31,98zł/kg

    precio: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-12-16
    Alce Nero Alce Nero Penne Rigate Alce Nero Alce Nero Penne Rigate
    Pasta Integral BIO 500 g
    18,72zł/kg

    precio: 9,36 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-03-17
    Alce Nero Pasta farfalle (sémola Alce Nero Pasta farfalle (sémola
    ) BIO 500g - Alce Nero 500 g
    18,76zł/kg

    precio: 9,38 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2029-05-06
    Alce Nero Pasta fusilli integral Alce Nero Pasta fusilli integral
    BIO Alce Nero 500 g
    31,62zł/kg

    precio: 15,81 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2029-02-01
    Alce Nero Pasta Alce Nero Fusilli Alce Nero Pasta Alce Nero Fusilli
    con emmer BIO 500 g
    30,40zł/kg

    precio: 15,20 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2029-03-17
    Alce Nero café molido 100 % Alce Nero café molido 100 %
    Arabica espresso comercio justo 250 g
    190,32zł/kg

    precio: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2028-04-17
    Alce Nero café molido 100 % Alce Nero café molido 100 %
    arabica moka comercio justo 250 g
    181,76zł/kg

    precio: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-04-10
    Alce Nero café molido arabica Alce Nero café molido arabica
    robusta 100 % moka fuerte forte comercio justo 250 g
    191,96zł/kg

    precio: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-06-17
    Alce Nero Aceite de oliva virgen Alce Nero Aceite de oliva virgen
    extra de 750 ml
    93,83zł/l

    precio: 70,37 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-08-23
    Alce Nero Alce Nero BIO miel Alce Nero Alce Nero BIO miel
    néctar de flores de cítricos 400 g
    106,70zł/kg

    precio: 42,68 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-09-30
    Alce Nero Miel de acacia BIO Alce Nero Miel de acacia BIO
    400 g
    146,70zł/kg

    precio: 58,68 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-12-02
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5