maíz en conserva

Kwidzyn
411maíz en conserva
maíz en conservamaíz en conserva
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-11-30

pojemność

cena za kilogram

9,98 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901581100064

5901581100064

precio: 3,99 zł

3.99 PLN 2029-11-30 NewCondition
kukurydza - ziarno, woda, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)100 g produktu
Wartość energetyczna 390 kJ
(92 kcal)
Tłuszcz 0,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,0 g
Węglowodany 18 g
w tym cukry 4,4 g
Białko 2,1 g
Sól 0,9 g

słodka, gwarancja jakości, produkt polski
marca:Kwidzyn
Sobre la marca:1934 - od 77 lat budujemy zaufanie naszych klientów
Nombre del producto regulado legalmente:Kukurydza cukrowa konserwowa. Produkt sterylizowany.
Otra información:100 g produktu dostarcza 390 kJ 92 kcal 5%
Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie 400 g zawiera 2 sugerowane porcje produktu.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Tipo de embalaje:Puszka konserwowa
Dirección del productor:Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o.
ul. Południowa 2
82-500 Kwidzyn
Dirección de devolución:Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o.
ul. Południowa 2
82-500 Kwidzyn
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.




    Pudliszki maíz estañado Pudliszki maíz estañado
    400 g
    15,73zł/kg

    precio: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2028-08-21
    Dawtona maíz dulce en conserva Dawtona maíz dulce en conserva
    400 g
    13,00zł/kg

    precio: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-10-08
    Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
    Bonduelle Tradicional 400 g
    11,68zł/kg

    precio: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
    ceyenne salsa roja 400 g
    22,48zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-31
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Pudliszki alubias blancas Pudliszki alubias blancas
    400 g
    11,80zł/kg

    precio: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad
    2027-01-31
    Pudliszki frijoles rojos Pudliszki frijoles rojos
    400 g
    15,70zł/kg

    precio: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-02-26
    Kwidzyn guisantes enlatados Kwidzyn guisantes enlatados
    400 g
    9,38zł/kg

    precio: 3,75 zł

    PLN
    1
    25
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Kwidzyn frijoles rojos enlatados Kwidzyn frijoles rojos enlatados
    400 g
    9,98zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2030-04-30
    Kwidzyn frijoles blancos enlatados Kwidzyn frijoles blancos enlatados
    400 g
    9,38zł/kg

    precio: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2030-05-30
    Kwidzyn Kwidzyn Zanahoria Con Kwidzyn Kwidzyn Zanahoria Con
    Guisantes 400 g
    9,98zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2029-04-30
    Kwidzyn Mezcla de verduras Kwidzyn Mezcla de verduras
    balcánicas Kwidzyn 400 g
    10,60zł/kg

    precio: 4,24 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-10-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5