Marka Kwidzyn jest dedykowana osobą z pasją do dbania o zdrową dietę. To w Kwidzynie produkuje się najwięcej groszku w Polsce. Zamawiaj ulubione produkty Kwidzyn w naszym sklepie internetowym. Dostarczamy na terenie całej Polski już na następny dzień. U nas koszty dostawy są bardzo niskie - także za granicę. Już dziś kup przez internet - oszczędzaj czas i pieniądze.

 
5901581100026 5901581100026 Kwidzyn
Kwidzyn guisantes enlatados Kwidzyn guisantes enlatados
400 g
9,38zł/kg

precio: 3,75 zł

PLN
1
25
Kwidzyn guisantes enlatados
4 5
4.5 10 Kwidzyn guisantes enlatados
fecha de caducidad 2028-06-30
5901581100064 5901581100064 Kwidzyn
Kwidzyn maíz en conserva Kwidzyn maíz en conserva
400 g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
9
Kwidzyn maíz en conserva
4 5
4.5 11 Kwidzyn maíz en conserva
fecha de caducidad 2029-11-30
5901874905918 5901874905918 Kwidzyn
Kwidzyn Kwidzyn Zanahoria Con Kwidzyn Kwidzyn Zanahoria Con
Guisantes 400 g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
11
Kwidzyn Kwidzyn Zanahoria Con
5 5
5 6 Kwidzyn Kwidzyn Zanahoria Con
fecha de caducidad 2029-04-30
5901581103867 5901581103867 Kwidzyn
Kwidzyn Mezcla de verduras Kwidzyn Mezcla de verduras
balcánicas Kwidzyn 400 g
10,60zł/kg

precio: 4,24 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-10-30
5901581100354 5901581100354 Kwidzyn
Kwidzyn frijoles blancos enlatados Kwidzyn frijoles blancos enlatados
400 g
9,38zł/kg

precio: 3,75 zł

PLN
1
17
Kwidzyn frijoles blancos enlatados
5 5
5 6 Kwidzyn frijoles blancos enlatados
fecha de caducidad 2030-05-30
5901581101153 5901581101153 Kwidzyn
Kwidzyn frijoles rojos enlatados Kwidzyn frijoles rojos enlatados
400 g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
23
Kwidzyn frijoles rojos enlatados
5 5
5 6 Kwidzyn frijoles rojos enlatados
fecha de caducidad 2030-04-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5