mermelada de cerezas bajo en azúcar

Łowicz
55
Smaku bardzo dobrymermelada de cerezas bajo en azúcar
35
Mylna etykietka, co do zawartosci owocowmermelada de cerezas bajo en azúcar
35
Mylna etykietka, co do zawartosci owocowmermelada de cerezas bajo en azúcar
55
Ok.mermelada de cerezas bajo en azúcar
49mermelada de cerezas bajo en azúcar
mermelada de cerezas bajo en azúcarmermelada de cerezas bajo en azúcar
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

24,96 zł / kg

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397006546

5900397006546

precio: 6,99 zł

comprar 8 szt. para 6.88 zł/szt
6.99 PLN 2027-06-30 NewCondition
wiśnie (40 %), cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, substancja zagęszczająca - guma guar, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 40 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia611 kJ / 144 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany35 g
w tym cukry35 g
białko<0,5 g
sól0 g

100 % polskich wiśni, bez konserwantów, Polska Marka
Advertencia de seguridad:Produkt może zawierać pestkę i/lub jej fragmenty
marca:Łowicz
Sobre la marca:Łowicz Dżemy robimy od ponad 50 lat
Nombre del producto regulado legalmente:Dżem wiśniowy o obniżonej zawartości cukrów.* Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem:/ Numer partii (L): patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 5 dni.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • 2026-03-09 09:20:55Smaku bardzo dobry
  • 2025-04-14 09:33:42Mylna etykietka, co do zawartosci owocow
  • 2025-04-14 09:33:35Mylna etykietka, co do zawartosci owocow
  • Marek , 2024-11-28 15:34:43Ok.



Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
, piña 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-30
Łowicz mermelada de durazno bajo Łowicz mermelada de durazno bajo
en azúcar 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2027-05-30
Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
azúcar 280 g
25,86zł/kg

precio: 7,24 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-03-30
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
de grosella negro 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-06-30
Łowicz mermelada de arándanos Łowicz mermelada de arándanos
bajo en azúcar 280 g
27,96zł/kg

precio: 7,83 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-06-30
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
Grosella Kiwi 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2027-06-30
PRECIO REDUCIDO -10%
Łowicz Mermelada de frambuesa Łowicz Mermelada de frambuesa
Łowicz con contenido reducido de azúcar 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-11-30
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
con frutos del bosque 240 g
59,88zł/kg

precio: 14,37 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-02-28
Łowicz mermelada de arándanos Łowicz mermelada de arándanos
bajo en azúcar 240 szt.

precio: 14,52 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-30
Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
azúcar 240 g
45,29zł/kg

precio: 10,87 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-06-30
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Łowicz como vestirte, un frasco Łowicz como vestirte, un frasco
de dulce - amargo 500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Łowicz salsa china Łowicz salsa china
fecha de caducidad 2027-11-30
Łowicz salsa de espagueti Łowicz salsa de espagueti
500 g
17,14zł/kg

precio: 8,57 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-01-31
Łowicz arándano para la carne y Łowicz arándano para la carne y
el queso 230 g
49,57zł/kg

precio: 11,40 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-28
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5