Mini chucrut de águila polaca House

Orzeł Polska
55
Bardzo dobreMini chucrut de águila polaca House
49Mini chucrut de águila polaca House

Ogórki Kiszone Domowe MINI to pomniejszona wersja naszego najbardziej kultowego produktu. Specjalnie wyselekcjonowane niewielkie ogóreczki nadają wyjątkowy charakter.

Mini chucrut de águila polaca HouseMini chucrut de águila polaca House
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

32,89 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903728800127

5903728800127

precio: 9,21 zł

comprar 6 szt. para 9.07 zł/szt
9.21 PLN 2028-06-30 NewCondition

Ogórki 55%, woda, sól, czosnek, chrzan, koper.


Wartość odżywcza w 100g

Wartość energetyczna: 49 kJ/12 kcal

Tłuszcz: 0g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0g

Węglowodany: 2g

w tym cukry: 1,4g

Białko: 0,5g

Sól: 2g


Może zawierać śladaowe ilości zbóż i gorczycy.


Ogórki Kiszone Domowe MINI to pomniejszona wersja naszego najbardziej kultowego produktu. Specjalnie wyselekcjonowane niewielkie ogóreczki nadają wyjątkowy charakter.


Características:

Produkt pasteryzowany.


Conservación:

Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni. 


País de origen:

Polska


Dirección del productor:

Orzeł Polska Ryszard Zawadzki

ul. Puławska 27

05-532 Baniocha

Polska


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Iwona Michalska , 2023-05-05 09:55:02Bardzo dobre



Rolnik tomates secos en aceite Rolnik tomates secos en aceite
280 g
40,64zł/kg

precio: 11,38 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-06-26
Devaldano boletus marinado Devaldano boletus marinado
280 g
41,32zł/kg

precio: 11,57 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-04-30
bioragnica nouva Biorganica Nouva bioragnica nouva Biorganica Nouva
Aceitunas verdes sin pepitas en salmuera BIO 280 g
53,54zł/kg

precio: 14,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2029-05-30
bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
enfrentó aceitunas negras en BIO salmuera 280 g
53,54zł/kg

precio: 14,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2029-08-30
Aarts Espárragos Aarts en Aarts Espárragos Aarts en
salmuera BIO 280 g
68,21zł/kg

precio: 19,10 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2030-12-30
Devaldano Mantequilla Devaldano Devaldano Mantequilla Devaldano
Marinado 280 g
33,21zł/kg

precio: 9,30 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-11-30
Bio Planet Bio Planet Tomates Bio Planet Bio Planet Tomates
Secos en Aceite BIO 280 g
67,82zł/kg

precio: 18,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2029-07-01
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Kiszone Domowe 750 g
17,32zł/kg

precio: 12,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
17,34zł/kg

precio: 11,79 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-07-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
16,43zł/kg

precio: 11,17 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-08-31
Orzeł Polska Pepinos enlatados Orzeł Polska Pepinos enlatados
águila polaca 830 g
13,25zł/kg

precio: 11 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polonia Orzeł Polska Orzeł Polonia
Pepinos encurtidos con ají 670 g
17,58zł/kg

precio: 11,78 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-03-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Pepinos en conserva con ajo 680 g
17,34zł/kg

precio: 11,79 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2028-03-30
Orzeł Polska Pepinos Caseros En Orzeł Polska Pepinos Caseros En
Escabeche Águila Polaca 800 g
16,24zł/kg

precio: 12,99 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2028-07-07
Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
Staropolski 500 ml
10,78zł/l

precio: 5,39 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-01-01
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5