glade pulverización automática para suministrar un jardín japonés

Brise
glade pulverización automática para suministrar un jardín japonésglade pulverización automática para suministrar un jardín japonés
pojemność netto

pojemność netto

269 ml

pojemność

cena za litr

77,47 zł / l

kraj

País de origen

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000204731392

5000204731392

precio: 20,84 zł

20.84 PLN NewCondition
aż do 2 miesięcy świeżości, True Scent Technology - dla trwałego zapachu czystości
Advertencia de seguridad:Glade automatic spray - Relaxing Zen - automatyczny odświeżacz powietrza, zapas Zawiera: aceton. Niebezpieczeństwo Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Działa drażniąco na oczy. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Zawartość/ pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry. Zawiera linalol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.
marca:Glade
Preparación y uso:Nie kierować w stronę twarzy.
Tipo de embalaje:Aerozol
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Dirección de devolución:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Brise glade pulverización Brise glade pulverización
jazmín registro automática para suministrar madera de sándalo y 269 ml
77,47zł/l

precio: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise Glade de Brise de la media Brise Glade de Brise de la media
para ambientador automático frescura pura 269 ml
77,47zł/l

precio: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise cítricos aerosol Brise cítricos aerosol
ambientador 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise lirio aerosol ambientador Brise lirio aerosol ambientador
del valle 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise aerosol ambientador de Brise aerosol ambientador de
lavanda 300ml 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise aerosol ambientador jardín Brise aerosol ambientador jardín
japonés 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise Sándalo aerosol ambientador Brise Sándalo aerosol ambientador
y Jasmine Bali 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
Air Wick Contribución Air Wick Air Wick Contribución Air Wick
flores blancas Freshmatic Max para ambientadores 250 ml de 250 ml
70,92zł/l

precio: 17,73 zł

PLN
1
2
Brise glade para limpiar fresco Brise glade para limpiar fresco
ropa secada al sol aerosol ambientador de aire con el aroma de la 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5