cítricos aerosol ambientador

Brise Glade by Brise Fresh Lemon - odświeżacz powietrza w aerozolu. Wnosi do Twojego domu orzeźwiającą atmosferę Morza Śródziemnego, potęgowaną ekscytującym zapachem cytrusów. Szybko i skutecznie odświeża powietrze.
cítricos aerosol ambientadorcítricos aerosol ambientador
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

39,97 zł / l

kraj

País de origen

UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4000290997543

4000290997543

precio: 11,99 zł

11.99 PLN NewCondition
Glade by Brise Fresh Lemon - odświeżacz powietrza w aerozolu. Wnosi do Twojego domu orzeźwiającą atmosferę Morza Śródziemnego, potęgowaną ekscytującym zapachem cytrusów. Szybko i skutecznie odświeża powietrze.
Características:eliminuje nieprzyjemny zapach, odświeża, działa natychmiastowo, wysokiej jakości zapach, długotrwała świeżość, łatwiejszy w użyciu
Advertencia de seguridad:Glade by Brise Fresh Lemon - odświeżacz powietrza w aerozolu.
Niebezpieczeństwo
Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem.
Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie wdychać rozpylonej cieczy.
Używać zgodnie ze sposobem użycia. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
marca:Glade by Brise
Nombre del producto regulado legalmente:Odświeżacz powietrza w aerozolu.
Preparación y uso:Sposób użycia: Rozpylić w pomieszczeniu, kierując strumień w górę. Nie rozpylać na tkaniny i żywność.
Tipo de embalaje:Aerozol
País de origen:UE
Dirección de devolución:SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
tel.: +48 22 445 88 00
Infolinia 0 801 11 12 11 (całkowity koszt połącz. wg taryfy lokalnej)
Brise lirio aerosol ambientador Brise lirio aerosol ambientador
del valle 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise aerosol ambientador de Brise aerosol ambientador de
lavanda 300ml 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise aerosol ambientador jardín Brise aerosol ambientador jardín
japonés 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise Sándalo aerosol ambientador Brise Sándalo aerosol ambientador
y Jasmine Bali 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise glade para limpiar fresco Brise glade para limpiar fresco
ropa secada al sol aerosol ambientador de aire con el aroma de la 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
Air Wick Contribución Air Wick Air Wick Contribución Air Wick
flores blancas Freshmatic Max para ambientadores 250 ml de 250 ml
70,92zł/l

precio: 17,73 zł

PLN
1
2
Brise glade pulverización Brise glade pulverización
jazmín registro automática para suministrar madera de sándalo y 269 ml
77,47zł/l

precio: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise glade pulverización Brise glade pulverización
automática para suministrar un jardín japonés 269 ml
77,47zł/l

precio: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise Glade de Brise de la media Brise Glade de Brise de la media
para ambientador automático frescura pura 269 ml
77,47zł/l

precio: 20,84 zł

PLN
1
4
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5