aerosol ambientador jardín japonés

Brise
55
OKaerosol ambientador jardín japonés
52aerosol ambientador jardín japonés
aerosol ambientador jardín japonésaerosol ambientador jardín japonés
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

39,97 zł / l

kraj

País de origen

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000204539400

5000204539400

precio: 11,99 zł

11.99 PLN NewCondition
zwalcza nieprzyjemne zapachy, True Scent Technology - dla trwałego zapachu czystości
Advertencia de seguridad:Glade Relaxing Zen, odświeżacz powietrza w aerozolu Uwaga Łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.
marca:Glade
Preparación y uso:Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Aby odświeżyć powietrze należy skierować strumień do środka pomieszczenia i rozpylić. Produkt nie jest zalecany do stosowania na tkaninach.
Tipo de embalaje:Aerozol
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Dirección de devolución:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2021-03-27 16:03:01OK



Brise cítricos aerosol Brise cítricos aerosol
ambientador 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise lirio aerosol ambientador Brise lirio aerosol ambientador
del valle 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise aerosol ambientador de Brise aerosol ambientador de
lavanda 300ml 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise Sándalo aerosol ambientador Brise Sándalo aerosol ambientador
y Jasmine Bali 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise glade para limpiar fresco Brise glade para limpiar fresco
ropa secada al sol aerosol ambientador de aire con el aroma de la 300 ml
39,97zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
Air Wick Contribución Air Wick Air Wick Contribución Air Wick
flores blancas Freshmatic Max para ambientadores 250 ml de 250 ml
70,92zł/l

precio: 17,73 zł

PLN
1
2
Brise glade pulverización Brise glade pulverización
jazmín registro automática para suministrar madera de sándalo y 269 ml
77,47zł/l

precio: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise glade pulverización Brise glade pulverización
automática para suministrar un jardín japonés 269 ml
77,47zł/l

precio: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise Glade de Brise de la media Brise Glade de Brise de la media
para ambientador automático frescura pura 269 ml
77,47zł/l

precio: 20,84 zł

PLN
1
4
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5