frotado mejorana

Prymat
55
bardzo aromatycznyfrotado mejorana
48frotado mejorana
Warto wiedzieć: Majeranek ma przyjemny ziołowy aromat. Świetnie sprawdza się w typowych daniach polskiej kuchni. Dodaje się go na końcu gotowania, aby zachować jego delikatny smak. Pasuje do: - sosów - sałatek - fasoli - żurku i barszczu białego Nietypowe zastosowanie: Dodaj go do wegańskiego „smalcu” z fasoli.
frotado mejoranafrotado mejorana
masa netto

masa netto

8 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-05-30

pojemność

cena za kilogram

248,75 zł / kg

kraj

País de origen

Poland

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000543

5901135000543

precio: 1,99 zł

1.99 PLN 2029-05-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Warto wiedzieć: Majeranek ma przyjemny ziołowy aromat. Świetnie sprawdza się w typowych daniach polskiej kuchni. Dodaje się go na końcu gotowania, aby zachować jego delikatny smak. Pasuje do: - sosów - sałatek - fasoli - żurku i barszczu białego Nietypowe zastosowanie: Dodaj go do wegańskiego „smalcu” z fasoli.
Características:pełne aromatu zioła i przyprawy
marca:Prymat
Nombre del producto regulado legalmente:Majeranek suszony.
Conservación:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Tipo de embalaje:Saszetka
País de origen:Poland
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • 2017-10-10 21:56:17bardzo aromatyczny



Prymat La primacía del orégano Prymat La primacía del orégano
8 g
248,75zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2029-07-30
Cykoria Achicoria Aromática Cykoria Achicoria Aromática
Cocina Laurel seco 8 g
248,75zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-06-30
Cykoria La achicoria seca la Cykoria La achicoria seca la
mejorana gran paquete XXL 80 g
56,50zł/kg

precio: 4,52 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-06-30
Cykoria Achicoria Mejorana seca Cykoria Achicoria Mejorana seca
10 g
127,00zł/kg

precio: 1,27 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-04-30
Kamis Kamis Mejorana seca Kamis Kamis Mejorana seca
7 g
395,71zł/kg

precio: 2,77 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2029-02-07
Prymat pimienta negro Prymat pimienta negro
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-07-30
Prymat pimientos dulces suelo Prymat pimientos dulces suelo
20 g
105,00zł/kg

precio: 2,10 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2029-07-30
Prymat de pimienta de cayena Prymat de pimienta de cayena
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2029-02-28
Prymat clásica parrilla Prymat clásica parrilla
condimento 20g

precio: 2,23 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-03-31
Prymat sazonar albahaca para Prymat sazonar albahaca para
vajilla la provisión en el reverso 10 g
199,00zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2029-03-30
Prymat Aderezo para peces Prymat Aderezo para peces
fecha de caducidad 2028-05-30
Prymat sal de ajo Prymat sal de ajo
40 g
55,50zł/kg

precio: 2,22 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-01-30
Prymat ají ( pimiento de cayena ) Prymat ají ( pimiento de cayena )
picada 15 g
132,67zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2029-02-28
Prymat sal de nitrito Prymat sal de nitrito
50 g
47,40zł/kg

precio: 2,37 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-09-30
Prymat pimienta de Jamaica Prymat pimienta de Jamaica
15 g
132,67zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2029-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5