gelatina de limón

Winiary
52gelatina de limón
Szukasz idealnego deseru na każdą okazję? Wybierz galaretkę WINIARY o smaku cytrynowym! Jej orzeźwiający smak i prostota w przygotowaniu sprawiają, że jest idealnym wyborem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Galaretka doskonale się prezentuje, co czyni ją świetnym składnikiem pysznych deserów. Co więcej, można z niej wykonać spreżyste kulki i stworzyć własne Bubble Jelly! Bez sztucznych barwników, galaretka WINIARY to świetna alternatywa dla słodkości. Odkryj smak cytryny w najlepszym wydaniu i sprawdź najbardziej zaskakujące przepisy na https://www.winiary.pl/zachwycaj-na-wiele-sposobow/ • Bubble Jelly • Orzeźwiający smak cytryny • Idealna do dekoracji deserów • Łatwa w przygotowaniu • Produkt bezglutenowy
gelatina de limóngelatina de limón
masa netto

masa netto

71 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

39,30 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900862217323

5900862217323

precio: 2,79 zł

2.79 PLN 2027-02-28 NewCondition
cukier, żelatyna, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat, koncentrat krokosza, maltodekstryna
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu W 100 g
Wartość energetyczna197 kJ
Wartość energetyczna47 kcal
Tłuszcz0,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,0 g
Węglowodany10,3 g
w tym cukry10,3 g
Błonnik0,0 g
Białko1,5 g
Sól0,01 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
marca:Winiary
Nombre del producto regulado legalmente:Galaretka o smaku cytrynowym.
Otra información:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A. Znak przekreślonego kłosa - PL-084-002
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób przygotowania 4 Porcje Zagotuj 500 ml wody. Wsyp zawartość opakowania do gorącej wody i wymieszaj do całkowitego rozpuszczenia. Nie gotuj. Wystudzona galaretkę wlej do pucharków i pozostaw w lodówce do stężenia. Galaretkę możesz udekorować świeżymi owocami. Warto wiedzieć Podczas upałów oraz aby otrzymać galaretkę w kostkach, należy do przygotowania użyć mniej wody (ok. 400 ml). Pamiętaj, że świeże owoce kiwi i ananasa powodują, że galaretka nie tężeje.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Cykoria jalea con el sabor del Cykoria jalea con el sabor del
    limón 75 g
    24,53zł/kg

    precio: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Cykoria jalea con el sabor de la Cykoria jalea con el sabor de la
    frambuesa 75 g
    24,53zł/kg

    precio: 1,84 zł

    PLN
    1
    40
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Cykoria jalea con el sabor de la Cykoria jalea con el sabor de la
    fresa 75 g
    24,53zł/kg

    precio: 1,84 zł

    PLN
    1
    125
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Cykoria jalea con el sabor de la Cykoria jalea con el sabor de la
    grosella espinosa 75 g
    26,53zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Cykoria jalea con el sabor de la Cykoria jalea con el sabor de la
    cereza 75 g
    24,53zł/kg

    precio: 1,84 zł

    PLN
    1
    21
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Cykoria jalea con el sabor de las Cykoria jalea con el sabor de las
    frutas del bosque 75 g
    26,53zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Cykoria Gelatina de achicoria con Cykoria Gelatina de achicoria con
    sabor a melocotón 75 g
    24,53zł/kg

    precio: 1,84 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Winiary cubos de caldo ( 6 Winiary cubos de caldo ( 6
    ​​cubos ) vegetal 60 g
    61,83zł/kg

    precio: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa de champiñones en Winiary salsa de champiñones en
    polvo 30 g
    122,33zł/kg

    precio: 3,67 zł

    PLN
    1
    24
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa en polvo de tomate Winiary salsa en polvo de tomate
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Winiary condimento para sopas. Winiary condimento para sopas.
    210 g
    16,38zł/kg

    precio: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary pudín con pudín Winiary Winiary pudín con pudín Winiary
    azúcar con el azúcar 60 g
    38,67zł/kg

    precio: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Winiary tartare salsa de mayonesa Winiary tartare salsa de mayonesa
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5