especias kebab - gyros

Prymat
54especias kebab - gyros
Warto wiedzieć: Przyprawa kebab-gyros to kompozycja smaków nadająca daniom orientalny charakter. Doskonale pasuje do dań z patelni lub grilla. Proponujemy dodać 1 łyżeczkę (ok. 3 g) na 100 g mięsa. Pasuje do: - potraw kuchni greckiej, tureckiej i arabskiej - baraniny - drobiu Nietypowe zastosowanie: Bogaty smak przyprawy pasuje też do potraw wegetariańskich, np. falafeli czy burgerów z soczewicy.
especias kebab - gyrosespecias kebab - gyros
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-07-30

pojemność

cena za kilogram

66,33 zł / kg

kraj

País de origen

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135012522

5901135012522

precio: 1,99 zł

1.99 PLN 2029-07-30 NewCondition
sól, papryka słodka, czosnek, cukier, nasiona kolendry, gorczyca biała, majeranek, rozmaryn, owoc jałowca, cebula (1,7 %), chili, kurkuma, ziele angielskie, goździk, bazylia, cząber, pieprz czarny, natka pietruszki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna917 kJ / 220 kcal
Tłuszcz7,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
Węglowodany23 g
w tym cukry12 g
Białko8,4 g
Sól36,9 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Przyprawa kebab-gyros to kompozycja smaków nadająca daniom orientalny charakter. Doskonale pasuje do dań z patelni lub grilla. Proponujemy dodać 1 łyżeczkę (ok. 3 g) na 100 g mięsa. Pasuje do: - potraw kuchni greckiej, tureckiej i arabskiej - baraniny - drobiu Nietypowe zastosowanie: Bogaty smak przyprawy pasuje też do potraw wegetariańskich, np. falafeli czy burgerów z soczewicy.
Características:bez dodatku glutaminianu sodu
marca:Prymat
Nombre del producto regulado legalmente:Przyprawa kebab-gyros klasyczna - suszona mieszanka przyprawowa.
Conservación:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Tipo de embalaje:Saszetka
País de origen:Poland
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Prymat Primacía Condimento de Prymat Primacía Condimento de
    pollo. Piel dorada 30 g
    66,33zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2028-08-30
    Dary Natury Condimento para aves Dary Natury Condimento para aves
    Dary Natury BIO 30 g
    260,67zł/kg

    precio: 7,82 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-01-02
    Cykoria Aderezo de cerdo Cykoria Aderezo de cerdo
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Cykoria Aderezo para la carne Cykoria Aderezo para la carne
    picada 30 g
    60,33zł/kg

    precio: 1,81 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Cykoria Especias al guiso Cykoria Especias al guiso
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Cykoria Aderezo para Gyros Cykoria Aderezo para Gyros
    30 g
    58,33zł/kg

    precio: 1,75 zł

    PLN
    1
    42
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Cykoria Aderezo para pinchito Cykoria Aderezo para pinchito
    30 g
    38,67zł/kg

    precio: 1,16 zł

    PLN
    1
    39
    fecha de caducidad 2028-03-30
    Cykoria Especias al guiso Cykoria Especias al guiso
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Prymat pimienta negro Prymat pimienta negro
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Prymat pimientos dulces suelo Prymat pimientos dulces suelo
    20 g
    105,00zł/kg

    precio: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Prymat de pimienta de cayena Prymat de pimienta de cayena
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2029-02-28
    Prymat clásica parrilla Prymat clásica parrilla
    condimento 20g

    precio: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2029-03-31
    Prymat frotado mejorana Prymat frotado mejorana
    8 g
    248,75zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-30
    Prymat sazonar albahaca para Prymat sazonar albahaca para
    vajilla la provisión en el reverso 10 g
    199,00zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2029-03-30
    Prymat Aderezo para peces Prymat Aderezo para peces
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Prymat sal de ajo Prymat sal de ajo
    40 g
    55,50zł/kg

    precio: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad
    2028-01-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5