Condimento para aves Dary Natury BIO

Dary Natury

Przyprawić drób bezpośrednio wklepując przyprawę w kawałki mięsa lub rozrobić przyprawę w dowolnym oleju i smarować.

składniki: rozmaryn, kurkuma (po 15%), liść szałwii, pietruszka, majeranek, oregano, bylica, owoc brusznicy (w różnych proporcjach).

 

Condimento para aves Dary Natury BIOCondimento para aves Dary Natury BIO
BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-02

pojemność

cena za kilogram

260,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768527421

5902768527421

precio: 7,82 zł

7.82 PLN 2028-01-02 NewCondition

rozmaryn*, kurkuma* (po 15%), liść szałwii*, pietruszka*, majeranek*, oregano*, bylica*, owoc brusznicy* (w różnych proporcjach), *produkt rolnictwa ekologicznego


Przyprawić drób bezpośrednio wklepując przyprawę w kawałki mięsa lub rozrobić przyprawę w dowolnym oleju i smarować.

składniki: rozmaryn, kurkuma (po 15%), liść szałwii, pietruszka, majeranek, oregano, bylica, owoc brusznicy (w różnych proporcjach).

 


Características:ekologiczne przyprawy, produkt pakowany ręcznie
marca:Dary Natury
Sobre la marca:Nasze ekologiczne przyprawy wzbogacają smak i aromat Państwa potraw. Używając ekologicznych produktów przyczyniasz się do ochrony środowiska.
Nombre del producto regulado legalmente:Ekologiczna przyprawa do drobiu
Conservación:Przechowywać w suchym miejscu.
Preparación y uso:Przyprawić drób bezpośrednio wklepując przyprawę w kawałki mięsa lub rozrobić przyprawę w dowolnym oleju i smarować.
Tipo de embalaje:Karton
Dirección de devolución:NaturAvena Sp. z o.o.
ul. Raszyńska 13
05-500 Piaseczno
Prymat Primacía Condimento de Prymat Primacía Condimento de
pollo. Piel dorada 30 g
66,33zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-08-30
Prymat especias kebab - gyros Prymat especias kebab - gyros
fecha de caducidad 2029-07-30
Cykoria Aderezo de cerdo Cykoria Aderezo de cerdo
fecha de caducidad 2028-05-30
Cykoria Aderezo para la carne Cykoria Aderezo para la carne
picada 30 g
60,33zł/kg

precio: 1,81 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2028-05-30
Cykoria Especias al guiso Cykoria Especias al guiso
fecha de caducidad 2028-01-30
Cykoria Aderezo para Gyros Cykoria Aderezo para Gyros
30 g
58,33zł/kg

precio: 1,75 zł

PLN
1
42
fecha de caducidad 2028-04-30
Cykoria Aderezo para pinchito Cykoria Aderezo para pinchito
30 g
38,67zł/kg

precio: 1,16 zł

PLN
1
39
fecha de caducidad 2028-03-30
Cykoria Especias al guiso Cykoria Especias al guiso
fecha de caducidad 2028-04-30
Dary Natury Té de raíz de diente Dary Natury Té de raíz de diente
de león Dary Natury BIO 100 g
189,90zł/kg

precio: 18,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury té BIO Dary Natury Dary Natury té BIO
hierba tomillo 25 g
270,40zł/kg

precio: 6,76 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-04-01
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do mięsa 40 g
231,50zł/kg

precio: 9,26 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2028-03-01
Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
naturaleza Provenzal BIO condimentos 20 g
429,50zł/kg

precio: 8,59 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

precio: 32,76 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-04-03
Dary Natury Harina de bellota Dary Dary Natury Harina de bellota Dary
Natury BIO sin gluten 500 g
33,52zł/kg

precio: 16,76 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-04
Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
naturaleza Anís BIO 30 g
254,00zł/kg

precio: 7,62 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2028-01-04
Dary Natury Dones de la naturaleza Dary Natury Dones de la naturaleza
secó BIO cebolla 40 g
222,00zł/kg

precio: 8,88 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-05-03
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5