Primacía Condimento de pollo. Piel dorada

Prymat
44Primacía Condimento de pollo. Piel dorada
Warto wiedzieć: To aromatyczna mieszanka przyprawowa z wyczuwalnymi w smaku papryką i czosnkiem. Nadaje daniom apetyczny złocisty kolor. Pasuje do: - pieczonego kurczaka - grillowanego kurczaka i indyka - pieczonej gęsiny Nietypowe zastosowanie: Świetnie nadaje się również do marynowania ryb i owoców morza.
Primacía Condimento de pollo. Piel doradaPrimacía Condimento de pollo. Piel dorada
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-08-30

pojemność

cena za kilogram

66,33 zł / kg

kraj

País de origen

Poland

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000321

5901135000321

precio: 1,99 zł

1.99 PLN 2028-08-30 NewCondition
sól, papryka słodka (16 %), cebula, nasiona kolendry, czosnek (5 %), cukier, kurkuma, gorczyca biała, imbir, majeranek, chili, kmin rzymski, kminek, goździk, bazylia, cząber, pieprz czarny, natka pietruszki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna726 kJ / 174 kcal
Tłuszcz5,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,7 g
Węglowodany19 g
w tym cukry6,4 g
Białko6,3 g
Sól49,5 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: To aromatyczna mieszanka przyprawowa z wyczuwalnymi w smaku papryką i czosnkiem. Nadaje daniom apetyczny złocisty kolor. Pasuje do: - pieczonego kurczaka - grillowanego kurczaka i indyka - pieczonej gęsiny Nietypowe zastosowanie: Świetnie nadaje się również do marynowania ryb i owoców morza.
Características:bez dodatku glutaminianu sodu
marca:Prymat
Nombre del producto regulado legalmente:Przyprawa do kurczaka i dań z drobiu złocista skórka - suszona mieszanka przyprawowa.
Conservación:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Tipo de embalaje:Saszetka
País de origen:Poland
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Prymat especias kebab - gyros Prymat especias kebab - gyros
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Dary Natury Condimento para aves Dary Natury Condimento para aves
    Dary Natury BIO 30 g
    260,67zł/kg

    precio: 7,82 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-01-02
    Cykoria Aderezo de cerdo Cykoria Aderezo de cerdo
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Cykoria Aderezo para la carne Cykoria Aderezo para la carne
    picada 30 g
    60,33zł/kg

    precio: 1,81 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Cykoria Especias al guiso Cykoria Especias al guiso
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Cykoria Aderezo para Gyros Cykoria Aderezo para Gyros
    30 g
    58,33zł/kg

    precio: 1,75 zł

    PLN
    1
    42
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Cykoria Aderezo para pinchito Cykoria Aderezo para pinchito
    30 g
    38,67zł/kg

    precio: 1,16 zł

    PLN
    1
    39
    fecha de caducidad 2028-03-30
    Cykoria Especias al guiso Cykoria Especias al guiso
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Prymat pimienta negro Prymat pimienta negro
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Prymat pimientos dulces suelo Prymat pimientos dulces suelo
    20 g
    105,00zł/kg

    precio: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Prymat de pimienta de cayena Prymat de pimienta de cayena
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2029-02-28
    Prymat clásica parrilla Prymat clásica parrilla
    condimento 20g

    precio: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2029-03-31
    Prymat frotado mejorana Prymat frotado mejorana
    8 g
    248,75zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-30
    Prymat sazonar albahaca para Prymat sazonar albahaca para
    vajilla la provisión en el reverso 10 g
    199,00zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2029-03-30
    Prymat Aderezo para peces Prymat Aderezo para peces
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Prymat sal de ajo Prymat sal de ajo
    40 g
    55,50zł/kg

    precio: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad
    2028-01-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5