delicias de mostaza

Prymat
42delicias de mostaza
Bez konserwantów.
delicias de mostazadelicias de mostaza
masa netto

masa netto

185 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

17,46 zł / kg

kraj

País de origen

Poland

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135025812

5901135025812

precio: 3,23 zł

3.23 PLN 2027-05-30 NewCondition
woda, gorczyca biała, ocet spirytusowy, cukier, sól, ekstrakt z kurkumy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna483 kJ / 115 kcal
Tłuszcz4,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany10 g
w tym cukry6,3 g
Białko4,6 g
Sól1,6 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
Bez konserwantów.
Características:bez konserwantów, łagodna
marca:Prymat
Nombre del producto regulado legalmente:Musztarda delikatesowa.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem:/ Nr partii: nadruk na wieczku. Przechowywać w zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Preparación y uso:Wyciek wody jest naturalną cechą produktu. Przed użyciem wymieszać.
Tipo de embalaje:Słoik
País de origen:Poland
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    precio: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2027-08-25
    Roleski Mostaza Francesa Roleski Roleski Mostaza Francesa Roleski
    175 g
    22,80zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-08-06
    Roleski Roleski Mostaza Chrzanów Roleski Roleski Mostaza Chrzanów
    175 g
    21,31zł/kg

    precio: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-08-10
    Roleski Tabla de mostaza Roleski Tabla de mostaza
    175 g
    21,26zł/kg

    precio: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-06-24
    Roleski mostaza Kremska Roleski mostaza Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    precio: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-05-20
    Dagoma mostaza juncea Dagoma mostaza juncea
    200 g
    21,65zł/kg

    precio: 4,33 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-12-10
    Dagoma Dagome delicias Gdansk Dagoma Dagome delicias Gdansk
    mostaza , 200 g de miel 200 g
    22,60zł/kg

    precio: 4,52 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-04-13
    Dagoma Dagome 200g mostaza Casubio Dagoma Dagome 200g mostaza Casubio
    200 g
    21,65zł/kg

    precio: 4,33 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-12-10
    Prymat mostaza juncea Prymat mostaza juncea
    180 g
    17,56zł/kg

    precio: 3,16 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Prymat La primacía de la mostaza Prymat La primacía de la mostaza
    francesa leve 180 g
    22,17zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2027-03-30
    Prymat pimienta negro Prymat pimienta negro
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Prymat pimientos dulces suelo Prymat pimientos dulces suelo
    20 g
    105,00zł/kg

    precio: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Prymat de pimienta de cayena Prymat de pimienta de cayena
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2029-02-28
    Prymat clásica parrilla Prymat clásica parrilla
    condimento 20g

    precio: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2029-03-31
    Prymat frotado mejorana Prymat frotado mejorana
    8 g
    248,75zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-30
    Prymat sazonar albahaca para Prymat sazonar albahaca para
    vajilla la provisión en el reverso 10 g
    199,00zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2029-03-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5