Ziaja 96% składników pochodzenia naturalnego naturalnie nawilżamy witamina C.B3 niacynamid pielęgnacja multiwitaminowa Aktywny żel eksfoliujący do każdego rodzaju cery. Przeznaczony do oczyszczania skóry i złuszczania naskórka. Oparty głównie na aktywności witamin C i B3 (niacynamid). 3% kompleksu witamin wykazuje skuteczność multipielęgnującą. Zastępuje klasyczne peelingi i inne preparaty złuszczające. Ma subtelny zapach. DZIAŁANIE • Delikatnie oczyszcza i złuszcza komórki naskórka. • Wzmacnia kondycję skóry. • Zapewnia efekt odczuwalnego wygładzenia. • Przywraca świeżość, wyrównuje koloryt cery. • Dodaje skórze blasku i zdrowego wyglądu.
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-07-31

pojemność

cena za litr

122,30 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887054931

5901887054931

precio: 12,23 zł

12.23 PLN 2028-07-31 NewCondition
Aqua (Water), Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCl, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Carbomer, Maltooligosyl Glucoside, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrolyzed Rice Protein, Camellia Japonica Seed Oil, Disodium EDTA, Hydroxyacetophenone, Parfum (Fragrance), Linalool, Sodium Hydroxide.
96% składników pochodzenia naturalnego naturalnie nawilżamy witamina C.B3 niacynamid pielęgnacja multiwitaminowa Aktywny żel eksfoliujący do każdego rodzaju cery. Przeznaczony do oczyszczania skóry i złuszczania naskórka. Oparty głównie na aktywności witamin C i B3 (niacynamid). 3% kompleksu witamin wykazuje skuteczność multipielęgnującą. Zastępuje klasyczne peelingi i inne preparaty złuszczające. Ma subtelny zapach. DZIAŁANIE • Delikatnie oczyszcza i złuszcza komórki naskórka. • Wzmacnia kondycję skóry. • Zapewnia efekt odczuwalnego wygładzenia. • Przywraca świeżość, wyrównuje koloryt cery. • Dodaje skórze blasku i zdrowego wyglądu.
Bella bastoncillos de algodón Bella bastoncillos de algodón
100sztuk 100 szt.

precio: 2,56 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2030-11-30
Bosphaera Bosphaera Pasta Bosphaera Bosphaera Pasta
limpiadora y exfoliante para el rostro 100 g
387,00zł/kg

precio: 38,70 zł

PLN
1
1
Ziaja Ziaja Crema de aloe para Ziaja Ziaja Crema de aloe para
pieles normales y secas 100 ml
114,20zł/l

precio: 11,42 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2028-10-30
Nivea Nivea MEN Sensitive Bálsamo Nivea Nivea MEN Sensitive Bálsamo
calmante para después del afeitado 100 ml
304,90zł/l

precio: 30,49 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

precio: 33,99 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

precio: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

precio: 11,62 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-07-15
Bosphaera Bosphaera Hydrolat Bosphaera Bosphaera Hydrolat
ze skórki 100 ml
222,10zł/l

precio: 22,21 zł

PLN
1
1
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5