Bosphaera Hydrolat ze skórki cytryny to kosmetyk idealny do codziennej pielęgnacji. Dodatkowo stanowi doskonałą bazę do skomponowania własnych kosmetyków, pomocnych w codziennej pielęgnacji skóry. Sprzyja większości typom skóry, z naciskiem na tłustą i mieszaną (z uwagi na właściwości ściągające i regulujące produkcję sebum). Sprawdzi się także w przygotowaniu produktów do pielęgnacji cery z tendencjami do rumieńców. Skóra naczynkowa bardzo lubi się z hydrolatem ze skórki cytryny. Pachnie cytrusowo, sprowadzając wspomnienia ciepłych i słonecznych dni. Zawiera witaminę C, pektynę oraz rutynę, dzięki czemu wspiera walkę z wolnymi rodnikami oraz sprzyja pięknemu kolorytowi skóry.
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

pojemność

cena za litr

222,10 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903175901620

5903175901620

precio: 22,21 zł

22.21 PLN NewCondition
Citrus Limon Peel Water, Propanediol, Levulinic acid, Benzoic acid, Sorbic acid
Hydrolat ze skórki cytryny to kosmetyk idealny do codziennej pielęgnacji. Dodatkowo stanowi doskonałą bazę do skomponowania własnych kosmetyków, pomocnych w codziennej pielęgnacji skóry. Sprzyja większości typom skóry, z naciskiem na tłustą i mieszaną (z uwagi na właściwości ściągające i regulujące produkcję sebum). Sprawdzi się także w przygotowaniu produktów do pielęgnacji cery z tendencjami do rumieńców. Skóra naczynkowa bardzo lubi się z hydrolatem ze skórki cytryny. Pachnie cytrusowo, sprowadzając wspomnienia ciepłych i słonecznych dni. Zawiera witaminę C, pektynę oraz rutynę, dzięki czemu wspiera walkę z wolnymi rodnikami oraz sprzyja pięknemu kolorytowi skóry.
Preparación y uso:Sposób użycia: Stosować jako tonik lub mgiełka. Tonizowanie i oczyszczanie – należy spryskać wacik i delikatnie oczyścić nim skórę twarzy i szyi. Odświeżenie – spryskać twarz, ciało i włosy. Przy aplikacji zamknąć oczy.
Astron Olej żywokostowy Astron Olej żywokostowy
z gojnikiem 100 ml
199,90zł/l

precio: 19,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-03-30
Ziaja Ziaja Glitter świetlisty Ziaja Ziaja Glitter świetlisty
balsam 100 ml
92,70zł/l

precio: 9,27 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-07-30
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

precio: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

precio: 11,62 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-07-15
Bosphaera Bosphaera Glinka biała Bosphaera Bosphaera Glinka biała
100 g
116,20zł/kg

precio: 11,62 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-06-02
Nivea crema Nivea crema
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

precio: 8,14 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2028-08-30
Ziaja Ziajka crema para el cuidado Ziaja Ziajka crema para el cuidado
de los niños y los bebés de 1 día de edad desde el nacimiento 50 ml
143,80zł/l

precio: 7,19 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2029-02-28
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal Sugar, frambuesa jugosa con hibisco 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal de azúcar con frutos rojos e higos 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Crema de manos Bosphaera Bosphaera Crema de manos
y pies regeneradora y suavizante 100 g
336,70zł/kg

precio: 33,67 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-06-19
Bosphaera Bosphaera Crema de manos Bosphaera Bosphaera Crema de manos
y pies regeneradora y suavizante 100 g
321,40zł/kg

precio: 32,14 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-07-28
Bosphaera Bosphaera Crema Bosphaera Bosphaera Crema
antiarrugas 50 g
845,80zł/kg

precio: 42,29 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-05-20
Bosphaera Crema de ojos Bosphaera Bosphaera Crema de ojos Bosphaera
Velvet 20 g
3 084,50zł/kg

precio: 61,69 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Manteca Bosphaera Bosphaera Manteca
negra corporal hidratante y regeneradora, orquídea 200 g
232,40zł/kg

precio: 46,48 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal de azúcar, peonías moradas 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-08
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5