Nivea LUMINOUS630® SKIN GLOW Esencja w płynie to peeling, który pozostaje na skórze i skutecznie działa na 3 wymiary blasku: WYRÓWNANIE KOLORYTU: wyrównuje koloryt skóry w 7 dni, ZMNIEJSZENIE WIDOCZNOŚCI PORÓW: natychmiastowo zmniejsza pory i wygładza skórę, DELIKATNE ZŁUSZCZANIE: odnawia skórę dzięki aktywnym składnikom 4% AHA i 1% PHA. Unikalna, wysoce skuteczna formuła jest lekka i szybko się wchłania. 2X DZIAŁANIE: natychmiastowy widoczny blask, a przy długoterminowym stosowaniu zdrowo wyglądająca i równomierna skóra. Refinuje teksturę skóry, wygładza skórę i zmniejsza pory. Zgodność ze skórą dermatologicznie zatwierdzona. Odpowiedni dla wszystkich typów skóry, w tym skóry wrażliwej. WZMOCNIJ SWOJĄ RUTYNĘ RÓWNOMIERNEGO BLASKU: SKIN GLOW Liquid Refiner. SKIN GLOW Instant Glow Serum.
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

pojemność

cena za litr

339,90 zł / l

kraj

País de origen

Włochy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900017100050

5900017100050

precio: 33,99 zł

33.99 PLN NewCondition
Aqua, Glycolic Acid, Glycerin, Sodium Hydroxide, Gluconolactone, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Xanthan Gum, Phenoxyethanol
LUMINOUS630® SKIN GLOW Esencja w płynie to peeling, który pozostaje na skórze i skutecznie działa na 3 wymiary blasku: WYRÓWNANIE KOLORYTU: wyrównuje koloryt skóry w 7 dni, ZMNIEJSZENIE WIDOCZNOŚCI PORÓW: natychmiastowo zmniejsza pory i wygładza skórę, DELIKATNE ZŁUSZCZANIE: odnawia skórę dzięki aktywnym składnikom 4% AHA i 1% PHA. Unikalna, wysoce skuteczna formuła jest lekka i szybko się wchłania. 2X DZIAŁANIE: natychmiastowy widoczny blask, a przy długoterminowym stosowaniu zdrowo wyglądająca i równomierna skóra. Refinuje teksturę skóry, wygładza skórę i zmniejsza pory. Zgodność ze skórą dermatologicznie zatwierdzona. Odpowiedni dla wszystkich typów skóry, w tym skóry wrażliwej. WZMOCNIJ SWOJĄ RUTYNĘ RÓWNOMIERNEGO BLASKU: SKIN GLOW Liquid Refiner. SKIN GLOW Instant Glow Serum.
Características:Natychmiastowy blask Delikatne i skuteczne złuszczanie skóry 7 dni: Wyrównany koloryt i wygładzona skóra Tolerancja dla skóry udowodniona klinicznie Natychmiast odblokowuje pory Unikalna, wysoce skuteczna formuła jest lekka i szybko się wchłania Formuła z 4% AHA i 1% PHA oraz Aloesem Odnowiony naskórek dzięki aktywnym składnikom 4% AHA i 1% PHA 4x EFEKT GLOW przy stosowaniu z Natychmiastowym Glow-Serum
Advertencia de seguridad:Unikaj kontaktu z oczami. Może wystąpić lekkie uczucie mrowienia. Nie stosować na podrażnioną skórę; zaprzestać używania w przypadku wystąpienia podrażnienia; skonsultować się z lekarzem, jeśli podrażnienie nie ustępuje; unikać kontaktu z oczami. Produkt ten zawiera kwasy alfa-hydroksylowe, które mogą zwiększać wrażliwość skóry na słońce, a szczególnie ryzyko oparzeń słonecznych. Używaj filtrów przeciwsłonecznych i ograniczaj ekspozycję na słońce podczas stosowania tego produktu oraz przez tydzień po jego użyciu.
marca:NIVEA
Otra información:Product ID: 99392
Preparación y uso:Stosuj raz dziennie, używając wacika lub dłoni na dobrze oczyszczoną twarz. Nie trzeba spłukiwać. WZMOCNIJ SWOJĄ RUTYNĘ RÓWNOMIERNEGO BLASKU używając: SKIN GLOW ESENCJA W PŁYNIE oraz SKIN GLOW NATYCHMIASTOWE GLOW-SERUM
Tipo de embalaje:Butelka plastikowa
País de origen:Włochy
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Bella bastoncillos de algodón Bella bastoncillos de algodón
100sztuk 100 szt.

precio: 2,56 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2030-11-30
Bosphaera Bosphaera Pasta Bosphaera Bosphaera Pasta
limpiadora y exfoliante para el rostro 100 g
387,00zł/kg

precio: 38,70 zł

PLN
1
1
Ziaja Ziaja Crema de aloe para Ziaja Ziaja Crema de aloe para
pieles normales y secas 100 ml
114,20zł/l

precio: 11,42 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2028-10-30
Nivea Nivea MEN Sensitive Bálsamo Nivea Nivea MEN Sensitive Bálsamo
calmante para después del afeitado 100 ml
304,90zł/l

precio: 30,49 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

precio: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

precio: 11,62 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-07-15
Bosphaera Bosphaera Hydrolat Bosphaera Bosphaera Hydrolat
ze skórki 100 ml
222,10zł/l

precio: 22,21 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka biała Bosphaera Bosphaera Glinka biała
100 g
116,20zł/kg

precio: 11,62 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-06-02
Nivea crema Nivea crema
Nivea Nivea Soft crema hidratante Nivea Nivea Soft crema hidratante
intensiva 300 ml
73,00zł/l

precio: 21,90 zł

PLN
1
12
Nivea Nivea Bebé Leche Nivea Nivea Bebé Leche
Hidratante, cuidado suave 500 ml
51,56zł/l

precio: 25,78 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Spray Loción Solar SPF 20 200 ml
261,30zł/l

precio: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Loción protectora solar SPF 50+ 200 ml
293,95zł/l

precio: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea SUN Aceite bronceador Nivea Nivea SUN Aceite bronceador
Caroteno Bronce Intenso spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

precio: 29,48 zł

PLN
1
1
Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
Invisible 50 ml
226,40zł/l

precio: 11,32 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea Invisible Clear Nivea Nivea Invisible Clear
50 ml
243,40zł/l

precio: 12,17 zł

PLN
1
3
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5