Nivea MEN Sensitive Bálsamo calmante para después del afeitado

Nivea Łagodzący balsam po goleniu NIVEA MEN Sensitive przynosi wrażliwej skórze twarzy natychmiastową ulgę po goleniu, przywracając jej komfort i właściwy poziom nawilżenia. Jego delikatna dla skóry, bezalkoholowa* formuła niezwykle szybko neutralizuje uczucie pieczenia po goleniu, skutecznie łagodzi podrażnienia, redukuje zaczerwienienia i widocznie poprawia kondycję skóry twarzy. W efekcie skóra wygląda zdrowo i jest gładka w dotyku. Lekka konsystencja balsamu do golenia nie pozostawia na skórze tłustej, nieprzyjemnej warstwy oraz szybko się wchłania, dla natychmiastowego uczucia ulgi. *bez alkoholu etylowego
Nivea MEN Sensitive Bálsamo calmante para después del afeitado Nivea MEN Sensitive Bálsamo calmante para después del afeitado
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

pojemność

cena za litr

304,90 zł / l

kraj

País de origen

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4005808228706

4005808228706

precio: 30,49 zł

30.49 PLN NewCondition
Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Tapioca Starch, Triceteareth-4 Phosphate, Carbomer, Maltodextrin, Sodium Hydroxide, Pantolactone, Citric Acid, Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Trimethylbenzenepropanol, Pogostemon Cablin Oil, Amyl Salicylate, Parfum
Łagodzący balsam po goleniu NIVEA MEN Sensitive przynosi wrażliwej skórze twarzy natychmiastową ulgę po goleniu, przywracając jej komfort i właściwy poziom nawilżenia. Jego delikatna dla skóry, bezalkoholowa* formuła niezwykle szybko neutralizuje uczucie pieczenia po goleniu, skutecznie łagodzi podrażnienia, redukuje zaczerwienienia i widocznie poprawia kondycję skóry twarzy. W efekcie skóra wygląda zdrowo i jest gładka w dotyku. Lekka konsystencja balsamu do golenia nie pozostawia na skórze tłustej, nieprzyjemnej warstwy oraz szybko się wchłania, dla natychmiastowego uczucia ulgi. *bez alkoholu etylowego
Características:Bezalkoholowa* formuła Natychmiastowa ulga przed podrażnieniami 24h nawilżenia Poprawia komfort skóry twarzy
Advertencia de seguridad:Unikać kontaktu z oczami
marca:NIVEA
Otra información:Product ID: 81306
Preparación y uso:Nałóż obficie na skórę po goleniu, omijając okolice oczu.
Tipo de embalaje:Pudełko
País de origen:Niemcy
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Bella bastoncillos de algodón Bella bastoncillos de algodón
100sztuk 100 szt.

precio: 2,56 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2030-11-30
Bosphaera Bosphaera Pasta Bosphaera Bosphaera Pasta
limpiadora y exfoliante para el rostro 100 g
387,00zł/kg

precio: 38,70 zł

PLN
1
1
Ziaja Ziaja Crema de aloe para Ziaja Ziaja Crema de aloe para
pieles normales y secas 100 ml
114,20zł/l

precio: 11,42 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2028-10-30
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

precio: 33,99 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

precio: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

precio: 11,62 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-07-15
Bosphaera Bosphaera Hydrolat Bosphaera Bosphaera Hydrolat
ze skórki 100 ml
222,10zł/l

precio: 22,21 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka biała Bosphaera Bosphaera Glinka biała
100 g
116,20zł/kg

precio: 11,62 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-06-02
Nivea crema Nivea crema
Nivea Nivea Soft crema hidratante Nivea Nivea Soft crema hidratante
intensiva 300 ml
73,00zł/l

precio: 21,90 zł

PLN
1
12
Nivea Nivea Bebé Leche Nivea Nivea Bebé Leche
Hidratante, cuidado suave 500 ml
51,56zł/l

precio: 25,78 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Spray Loción Solar SPF 20 200 ml
261,30zł/l

precio: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Loción protectora solar SPF 50+ 200 ml
293,95zł/l

precio: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea SUN Aceite bronceador Nivea Nivea SUN Aceite bronceador
Caroteno Bronce Intenso spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

precio: 29,48 zł

PLN
1
1
Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
Invisible 50 ml
226,40zł/l

precio: 11,32 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea Invisible Clear Nivea Nivea Invisible Clear
50 ml
243,40zł/l

precio: 12,17 zł

PLN
1
3
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5