Leche de caléndula Ziaja para desmaquillar pieles normales y secas

Ziaja nagietkowa receptura wyciąg z kwiatów nagietka prowitamina B5 witamina E - Delikatnie oczyszcza oraz skutecznie usuwa makijaż - Aktywnie nawilża i zmiękcza naskórek. - Zapewnia świeżość i gładkość skóry. - Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Leche de caléndula Ziaja para desmaquillar pieles normales y secasLeche de caléndula Ziaja para desmaquillar pieles normales y secas
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-12-31

pojemność

cena za litr

61,40 zł / l

kraj

País de origen

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887001812

5901887001812

precio: 12,28 zł

comprar 12 szt. para 12.10 zł/szt
12.28 PLN 2028-12-31 NewCondition
Aqua (Water), Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Propylene Glycol, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Calendula Officinalis Flower Extract, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol, Citric Acid
nagietkowa receptura wyciąg z kwiatów nagietka prowitamina B5 witamina E - Delikatnie oczyszcza oraz skutecznie usuwa makijaż - Aktywnie nawilża i zmiękcza naskórek. - Zapewnia świeżość i gładkość skóry. - Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Características:demakijaż, oczyszczanie, cera sucha, normalna
marca:Ziaja
Conservación:Najlepiej zużyć przed końcem: data ważności i seria na opakowaniu.
Preparación y uso:Sposób użycia Preparat nanieść na skórę przy użyciu płatków kosmetycznych. Delikatnie wykonać oczyszczanie twarzy i demakijaż oczu.
Tipo de embalaje:Butelka plastikowa
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Bella bastoncillos de algodón Bella bastoncillos de algodón
200 szt.

precio: 5,74 zł

PLN
1
5
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Bocoton Auriculares Bocoton BIO Bocoton Auriculares Bocoton BIO
& FAIRTRADE 200 szt.

precio: 7,87 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-06-30
Ziaja Ziaja oliwkowy płyn Ziaja Ziaja oliwkowy płyn
micelarny 200 ml
63,00zł/l

precio: 12,60 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-09-30
Ziaja Ziaja Pullulan tonik Ziaja Ziaja Pullulan tonik
anti-age 200 ml
73,60zł/l

precio: 14,72 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-05-30
Ziaja Ziaja Jeju mgiełka Ziaja Ziaja Jeju mgiełka
do twarzy 200 ml
58,20zł/l

precio: 11,64 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad
2029-01-31
Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny
200 ml
63,00zł/l

precio: 12,60 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad
2028-08-30
Ziaja Ziaja desmaquillante Ziaja Ziaja desmaquillante
bifásico, desmaquillador de ojos 120 ml
81,50zł/l

precio: 9,78 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja manteca de cacao, mejora el Ziaja manteca de cacao, mejora el
tono de la piel , crema para la piel normal, seca 50 ml
145,60zł/l

precio: 7,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-05-30
Ziaja Ziaja GdanSkin Ziaja Ziaja GdanSkin
rozświetlający 300 ml
50,73zł/l

precio: 15,22 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5