Ziaja

90% składników pochodzenia naturalnego

GdanSkin woda & skóra przełom w pielęgnacji skóry suchej

Rozświetlający balsam do ciała GdanSkin oparty jest na trójwarstwowym procesie nawodnienia skóry:
1. długotrwałym nawilżeniu warstw naskórka
2. uszczelnieniu bariery hydrolipidowej
3. uzupełnieniu składników NMF

Tak kompleksowa organizacja mechanizmów nawilżania zapewnia uzyskanie wodnej równowagi, w efekcie skóra jest:
• głęboko nawodniona, miękka i elastyczna
• gładka, wzmocniona i odmłodzona
• zabezpieczona przed podrażnieniami i przesuszeniem

Balsam do ciała GdanSkin zawiera nowatorski układ substancji o wyjątkowej sile nawilżania: kolagen morski, mikroelementy, kocankę nadmorską, szantę zwyczajną, babkę drobnolistną.

Balsam do ciała GdanSkin
• intensywnie i długotrwale nawilża naskórek
• zapewnia skórze wyjątkową miękkość i gładkość
• rozświetlające minerały podkreślają efekt słonecznej opalenizny

pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

50,73 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887042907

5901887042907

precio: 15,22 zł

15.22 PLN 2029-02-28 NewCondition

90% składników pochodzenia naturalnego

GdanSkin woda & skóra przełom w pielęgnacji skóry suchej

Rozświetlający balsam do ciała GdanSkin oparty jest na trójwarstwowym procesie nawodnienia skóry:
1. długotrwałym nawilżeniu warstw naskórka
2. uszczelnieniu bariery hydrolipidowej
3. uzupełnieniu składników NMF

Tak kompleksowa organizacja mechanizmów nawilżania zapewnia uzyskanie wodnej równowagi, w efekcie skóra jest:
• głęboko nawodniona, miękka i elastyczna
• gładka, wzmocniona i odmłodzona
• zabezpieczona przed podrażnieniami i przesuszeniem

Balsam do ciała GdanSkin zawiera nowatorski układ substancji o wyjątkowej sile nawilżania: kolagen morski, mikroelementy, kocankę nadmorską, szantę zwyczajną, babkę drobnolistną.

Balsam do ciała GdanSkin
• intensywnie i długotrwale nawilża naskórek
• zapewnia skórze wyjątkową miękkość i gładkość
• rozświetlające minerały podkreślają efekt słonecznej opalenizny


Nivea Nivea Soft crema hidratante Nivea Nivea Soft crema hidratante
intensiva 300 ml
73,00zł/l

precio: 21,90 zł

PLN
1
12
Ziaja Ziaja Marshmallow Ziaja Ziaja Marshmallow
karmelizowany 300 ml
89,00zł/l

precio: 26,70 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-02-28
Ziaja Ziaja Czekoladowy miszmasz Ziaja Ziaja Czekoladowy miszmasz
300 ml
79,63zł/l

precio: 23,89 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2027-12-31
Ziaja Ziaja Baltic Home Spa Ziaja Ziaja Baltic Home Spa
cukrowo-solny 300 ml
81,17zł/l

precio: 24,35 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Ziaja Gdynia aquaport skóry Ziaja Ziaja Gdynia aquaport skóry
300 ml
101,60zł/l

precio: 30,48 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2028-06-30
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal Sugar, frambuesa jugosa con hibisco 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Manteca Bosphaera Bosphaera Manteca
negra corporal hidratante y regeneradora, orquídea 200 g
232,40zł/kg

precio: 46,48 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-06-24
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja manteca de cacao, mejora el Ziaja manteca de cacao, mejora el
tono de la piel , crema para la piel normal, seca 50 ml
145,60zł/l

precio: 7,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-05-30
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5