Auriculares Bocoton BIO & FAIRTRADE

Bocoton
52Auriculares Bocoton BIO & FAIRTRADE

Patyczki kosmetyczne 200szt.

Wynonane ze 100% bawełna pochodzącej z upraw ekologicznie kontrolowanych (100% włókien naturalnych), patyczek wykonany z recyklingowanego papieru. Bawełna jest całkowicie pozbawionych modyfikacji genetycznej (GMO), wolna od pestycydów. Bielenie odbywa się bezchlorowo, Patyczki oraz opakowanie zostały wykonane z surowców odnawialnych i są całkowicie biodegradowalne. Produkt certyfikowany przez Ecocert Greenlife według standardów GOTS (Global Organic Textile Standardowy) jako 100% ekologiczny - wyprodukowany z włókien pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych i FAIRTRADE (wg. standardów sprawiedliwego handlu). Wyprodukowane we Francji,

Auriculares Bocoton BIO & FAIRTRADEAuriculares Bocoton BIO & FAIRTRADE
BIO
masa netto

masa netto

200 szt.

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-06-30

pojemność

cena za sztukę

0,04 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3265660397007

3265660397007

precio: 7,87 zł

7.87 PLN 2027-06-30 NewCondition

Skład: 100% ekologiczna bawełna. Pochodzenie bawełny: Republika Beninu.


Patyczki kosmetyczne 200szt.

Wynonane ze 100% bawełna pochodzącej z upraw ekologicznie kontrolowanych (100% włókien naturalnych), patyczek wykonany z recyklingowanego papieru. Bawełna jest całkowicie pozbawionych modyfikacji genetycznej (GMO), wolna od pestycydów. Bielenie odbywa się bezchlorowo, Patyczki oraz opakowanie zostały wykonane z surowców odnawialnych i są całkowicie biodegradowalne. Produkt certyfikowany przez Ecocert Greenlife według standardów GOTS (Global Organic Textile Standardowy) jako 100% ekologiczny - wyprodukowany z włókien pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych i FAIRTRADE (wg. standardów sprawiedliwego handlu). Wyprodukowane we Francji,


marca:Bocoton
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bella bastoncillos de algodón Bella bastoncillos de algodón
    200 szt.

    precio: 5,74 zł

    PLN
    1
    5
    Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
    piel madura 200 ml
    49,20zł/l

    precio: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad
    2028-12-31
    Ziaja Ziaja
    200 ml
    43,10zł/l

    precio: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad
    2028-10-30
    Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
    para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
    61,40zł/l

    precio: 12,28 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad
    2028-12-31
    Ziaja Ziaja oliwkowy płyn Ziaja Ziaja oliwkowy płyn
    micelarny 200 ml
    63,00zł/l

    precio: 12,60 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2028-09-30
    Ziaja Ziaja Pullulan tonik Ziaja Ziaja Pullulan tonik
    anti-age 200 ml
    73,60zł/l

    precio: 14,72 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-05-30
    Ziaja Ziaja Jeju mgiełka Ziaja Ziaja Jeju mgiełka
    do twarzy 200 ml
    58,20zł/l

    precio: 11,64 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad
    2029-01-31
    Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny
    200 ml
    63,00zł/l

    precio: 12,60 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad
    2028-08-30
    Bocoton Bocoton Cosmetic, copos Bocoton Bocoton Cosmetic, copos
    BIO redondos 80 szt.

    precio: 6,70 zł

    PLN
    1
    5
    Bocoton Bocoton Toallas de Bocoton Bocoton Toallas de
    algodón seco para niños y bebés BIO 50 szt.

    precio: 17,45 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2029-10-30
    Bocoton Bocoton BIO toallitas de Bocoton Bocoton BIO toallitas de
    higiene íntima. 20 szt.

    precio: 8,69 zł

    PLN
    1
    3
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5